Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 608

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (30.10.2013 23:13)
    ...Twoje wsparcie, Leszku, udzielone kolumberowemu kolektywowi w jesiennej wyprawie do lasu cennym było niepomiernie ... :-) ... !
  2. lmichorowski
    lmichorowski (24.10.2013 19:44)
    Owszem, pisałem o tym w tekście...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (24.10.2013 19:04)
    Leszku, ciekawa podróż, jak zwykle jestem pełna podziwu dla pracy włożonej w opisy do podróży.
  4. przedpole
    przedpole (24.10.2013 7:19)
    Ciekawe tereny pamietam je z wizyty pod koniec lat 70. Pozdrawiam
  5. przedpole
    przedpole (24.10.2013 7:09)
    Ciekawe miasto i ładnie położone
  6. przedpole
    przedpole (24.10.2013 7:04)
    Jest takie opowiadanie Żeromskiego pt. Na probostwie w Wyszkowie" poświęcone wizycie tych pobożnych pielgrzymów
  7. s.wawelski
    s.wawelski (23.10.2013 23:24)
    Dziekuje Ci Leszku, ale jak wiesz jest to glownie zasluga milych Kolumberowiczow :-)
  8. lmichorowski
    lmichorowski (22.10.2013 19:53)
    Ja sobie nie odmówiłem. W takim towarzystwie...
  9. lmichorowski
    lmichorowski (22.10.2013 19:52)
    Są pewnie jakieś schody wewnątrz tego białego występu i wychodzi się przez drzwi w ścianie.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (22.10.2013 19:49)
    I druty... Ale na szczęście nie kolczaste...