Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 603
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Ale sama Łomża położona jest na wyraźnym wzniesieniu.
-
Tego nie wiedziałem. Gdyby tak było po arabsku, to można by tłumaczyć to tym, że oba języki są semickie. Ale turecki nie należy do tej grupy.
-
Doczytałem i obejrzałem do końca, i jak zawsze u Ciebie, było bardzo ciekawie:) Jak zawsze poznałem nowe zakątki naszego kraju i dużo się dowiedziałem:) Twoje teksty o poszczególnych miastach i obiektach powinny być na Wikipedii, bo z tego co zauważyłem,przykładowo w tych opisywanych tu miejscowościach, są duże braki w historii i opisie obiektów. A to byłaby cenna wiedza dla ogółu ludzi. Tam byłyby z tego duże pożytki, tutaj zaś na Kolumberze przy tak małej ilości ludzi jaka tu jest, to już nie, a szkoda... Tak czy siak duży plus za publikację! Pozdrawiam:)
-
pełna zgoda z paniami:)
-
oo a to ciekawe, bo w języku tureckim, lipiec to temmuz czyli prawie tak samo jak po hebrajsku.
-
...i na rogu, i z rogami...
-
...stała dekoracja bożonarodzeniowa?...
-
słynne miejsce...
-
a ja właśnie skończyłem czytać relację z wyjazdu Renaty do Kazachstanu, a tu znajduje takie powiązanie...:)
-
...z duchem czasu ... :-) ...
-
Ale sama Łomża położona jest na wyraźnym wzniesieniu.
-
Tego nie wiedziałem. Gdyby tak było po arabsku, to można by tłumaczyć to tym, że oba języki są semickie. Ale turecki nie należy do tej grupy.
-
Doczytałem i obejrzałem do końca, i jak zawsze u Ciebie, było bardzo ciekawie:) Jak zawsze poznałem nowe zakątki naszego kraju i dużo się dowiedziałem:) Twoje teksty o poszczególnych miastach i obiektach powinny być na Wikipedii, bo z tego co zauważyłem,przykładowo w tych opisywanych tu miejscowościach, są duże braki w historii i opisie obiektów. A to byłaby cenna wiedza dla ogółu ludzi. Tam byłyby z tego duże pożytki, tutaj zaś na Kolumberze przy tak małej ilości ludzi jaka tu jest, to już nie, a szkoda... Tak czy siak duży plus za publikację! Pozdrawiam:)
-
pełna zgoda z paniami:)
-
oo a to ciekawe, bo w języku tureckim, lipiec to temmuz czyli prawie tak samo jak po hebrajsku.
-
...i na rogu, i z rogami...
-
...stała dekoracja bożonarodzeniowa?...
-
słynne miejsce...
-
a ja właśnie skończyłem czytać relację z wyjazdu Renaty do Kazachstanu, a tu znajduje takie powiązanie...:)
-
...z duchem czasu ... :-) ...