Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 603

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (05.11.2013 19:52)
    Ale sama Łomża położona jest na wyraźnym wzniesieniu.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (05.11.2013 19:19)
    Tego nie wiedziałem. Gdyby tak było po arabsku, to można by tłumaczyć to tym, że oba języki są semickie. Ale turecki nie należy do tej grupy.
  3. pan_hons
    pan_hons (05.11.2013 13:58)
    Doczytałem i obejrzałem do końca, i jak zawsze u Ciebie, było bardzo ciekawie:) Jak zawsze poznałem nowe zakątki naszego kraju i dużo się dowiedziałem:) Twoje teksty o poszczególnych miastach i obiektach powinny być na Wikipedii, bo z tego co zauważyłem,przykładowo w tych opisywanych tu miejscowościach, są duże braki w historii i opisie obiektów. A to byłaby cenna wiedza dla ogółu ludzi. Tam byłyby z tego duże pożytki, tutaj zaś na Kolumberze przy tak małej ilości ludzi jaka tu jest, to już nie, a szkoda... Tak czy siak duży plus za publikację! Pozdrawiam:)
  4. pan_hons
    pan_hons (05.11.2013 13:43)
    pełna zgoda z paniami:)
  5. pan_hons
    pan_hons (05.11.2013 13:42)
    oo a to ciekawe, bo w języku tureckim, lipiec to temmuz czyli prawie tak samo jak po hebrajsku.
  6. pt.janicki
    pt.janicki (05.11.2013 13:37)
    ...i na rogu, i z rogami...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (05.11.2013 13:36)
    ...stała dekoracja bożonarodzeniowa?...
  8. pan_hons
    pan_hons (05.11.2013 13:36)
    słynne miejsce...
  9. pan_hons
    pan_hons (05.11.2013 13:34)
    a ja właśnie skończyłem czytać relację z wyjazdu Renaty do Kazachstanu, a tu znajduje takie powiązanie...:)
  10. pt.janicki
    pt.janicki (05.11.2013 13:32)
    ...z duchem czasu ... :-) ...