Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 601

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 17:50)
    Ale oddałeś klimacior Anglii. Brawo.
  2. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 17:41)
    Korzystając z Google znalazłem najbardziej sensowna informację. Tu jest link do oryginału angielskiego: http://www.skyscrapernews.com/buildings.php?id=6137




    Holborn Bars został wybudowany jako siedziba dla firmy Prudential Assurance jako ich siedziby .
    Prace rozpoczęły się w 1878 roku w budynku i Prudential przeniesione w następnym roku , jednak ze względu na rozwój firmy Bary Holborn stale poszerzona o Waterhouse , a później jego syn Paul wpełni wyposażony kompleks obiektów , które obejmowały kaplica, restauracja i sala dla sztuk firmy.
    Także zaprojektowane w oryginalnym budynku były osobne wejścia dla kobiet , aby zachować swoją skromność , a także własne ekskluzywne , takie jak biblioteki i promenady dachu. Obie płcie mogą korzystać z najnowszych technologii , takich jak Victorian oświetlenia elektrycznego , i centralnie orurowany gorąca woda bieżąca -nowość na czas .
    Przez 1930Victorian Gothic budynek coraz bardziej przestarzałe, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. EM Joseph została wniesiona jako architekt dla tej aktualizacji i przebudowany na zewnątrz z terakoty , które można zobaczyć dziś . Revival liczne gotyckie wnętrza zostały usunięte i zastąpione przez Art- Deco meble czyni go bardziej modne ponownie.
    Bary Holborn został odnowiony ponownie, tym razem w 1993 roku przez EPR Architektów których remont budynku doprowadziły do wzrostu wewnętrznej przestrzeni od 34.931 metrów kwadratowych do 39948 metrów kwadratowych. Chociaż nie zajmuje dzisiaj Prudential ( wyjechali w 1999 r.) , zachowują prawo własności do niej ponad sto lat na .
  3. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 17:02)
    Łaziłem tu sobie.
  4. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 16:49)
    Pięknie pokazałeś przemijający czas na osobach Tych Tatarów. Niezwykłe wydarzenie i przejmujące. Dziękuję i pozdrawiam.
  5. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 16:46)
    Co za nieszczęście dla rodziców.
  6. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 16:43)
    Kim była ta piękna kobieta?
  7. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 16:38)
    Jak widać już komuś bardzo przeszkadzał nagrobek?!
  8. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 16:29)
    Dramatyczna historia.
  9. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 16:22)
    Jeśli utarło się mówić, że " ten czy tamten miał piękny pogrzeb " to ja przyjmując wartości artystyczne stwierdzam, że ten nagrobek jest dziełem sztuki.
  10. snickers1958
    snickers1958 (09.11.2013 16:18)
    Witaj Leszku, przyznam się szczerze, że nie znam tradycji odpustowych. Wychowałem się w mieście gdzie czegoś takiego nie znałem ale wielokrotnie słyszałem o takim zjawisku gdzieś w pobliskich wsiach. Te tradycje są wysoce malownicze i jak przytaczałeś słowa prowadzącego księdza uduchawiające. Potrzeby ludzkie są niezbadane. Dziękuję za wgląd w tę niecodzienną uroczystość i serdecznie pozdrawiam.