Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 601
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Ale oddałeś klimacior Anglii. Brawo.
-
Korzystając z Google znalazłem najbardziej sensowna informację. Tu jest link do oryginału angielskiego: http://www.skyscrapernews.com/buildings.php?id=6137
Holborn Bars został wybudowany jako siedziba dla firmy Prudential Assurance jako ich siedziby .
Prace rozpoczęły się w 1878 roku w budynku i Prudential przeniesione w następnym roku , jednak ze względu na rozwój firmy Bary Holborn stale poszerzona o Waterhouse , a później jego syn Paul wpełni wyposażony kompleks obiektów , które obejmowały kaplica, restauracja i sala dla sztuk firmy.
Także zaprojektowane w oryginalnym budynku były osobne wejścia dla kobiet , aby zachować swoją skromność , a także własne ekskluzywne , takie jak biblioteki i promenady dachu. Obie płcie mogą korzystać z najnowszych technologii , takich jak Victorian oświetlenia elektrycznego , i centralnie orurowany gorąca woda bieżąca -nowość na czas .
Przez 1930Victorian Gothic budynek coraz bardziej przestarzałe, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. EM Joseph została wniesiona jako architekt dla tej aktualizacji i przebudowany na zewnątrz z terakoty , które można zobaczyć dziś . Revival liczne gotyckie wnętrza zostały usunięte i zastąpione przez Art- Deco meble czyni go bardziej modne ponownie.
Bary Holborn został odnowiony ponownie, tym razem w 1993 roku przez EPR Architektów których remont budynku doprowadziły do wzrostu wewnętrznej przestrzeni od 34.931 metrów kwadratowych do 39948 metrów kwadratowych. Chociaż nie zajmuje dzisiaj Prudential ( wyjechali w 1999 r.) , zachowują prawo własności do niej ponad sto lat na .
-
Łaziłem tu sobie.
-
Pięknie pokazałeś przemijający czas na osobach Tych Tatarów. Niezwykłe wydarzenie i przejmujące. Dziękuję i pozdrawiam.
-
Co za nieszczęście dla rodziców.
-
Kim była ta piękna kobieta?
-
Jak widać już komuś bardzo przeszkadzał nagrobek?!
-
Dramatyczna historia.
-
Jeśli utarło się mówić, że " ten czy tamten miał piękny pogrzeb " to ja przyjmując wartości artystyczne stwierdzam, że ten nagrobek jest dziełem sztuki.
-
Witaj Leszku, przyznam się szczerze, że nie znam tradycji odpustowych. Wychowałem się w mieście gdzie czegoś takiego nie znałem ale wielokrotnie słyszałem o takim zjawisku gdzieś w pobliskich wsiach. Te tradycje są wysoce malownicze i jak przytaczałeś słowa prowadzącego księdza uduchawiające. Potrzeby ludzkie są niezbadane. Dziękuję za wgląd w tę niecodzienną uroczystość i serdecznie pozdrawiam.
-
Ale oddałeś klimacior Anglii. Brawo.
-
Korzystając z Google znalazłem najbardziej sensowna informację. Tu jest link do oryginału angielskiego: http://www.skyscrapernews.com/buildings.php?id=6137
Holborn Bars został wybudowany jako siedziba dla firmy Prudential Assurance jako ich siedziby .
Prace rozpoczęły się w 1878 roku w budynku i Prudential przeniesione w następnym roku , jednak ze względu na rozwój firmy Bary Holborn stale poszerzona o Waterhouse , a później jego syn Paul wpełni wyposażony kompleks obiektów , które obejmowały kaplica, restauracja i sala dla sztuk firmy.
Także zaprojektowane w oryginalnym budynku były osobne wejścia dla kobiet , aby zachować swoją skromność , a także własne ekskluzywne , takie jak biblioteki i promenady dachu. Obie płcie mogą korzystać z najnowszych technologii , takich jak Victorian oświetlenia elektrycznego , i centralnie orurowany gorąca woda bieżąca -nowość na czas .
Przez 1930Victorian Gothic budynek coraz bardziej przestarzałe, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. EM Joseph została wniesiona jako architekt dla tej aktualizacji i przebudowany na zewnątrz z terakoty , które można zobaczyć dziś . Revival liczne gotyckie wnętrza zostały usunięte i zastąpione przez Art- Deco meble czyni go bardziej modne ponownie.
Bary Holborn został odnowiony ponownie, tym razem w 1993 roku przez EPR Architektów których remont budynku doprowadziły do wzrostu wewnętrznej przestrzeni od 34.931 metrów kwadratowych do 39948 metrów kwadratowych. Chociaż nie zajmuje dzisiaj Prudential ( wyjechali w 1999 r.) , zachowują prawo własności do niej ponad sto lat na . -
Łaziłem tu sobie.
-
Pięknie pokazałeś przemijający czas na osobach Tych Tatarów. Niezwykłe wydarzenie i przejmujące. Dziękuję i pozdrawiam.
-
Co za nieszczęście dla rodziców.
-
Kim była ta piękna kobieta?
-
Jak widać już komuś bardzo przeszkadzał nagrobek?!
-
Dramatyczna historia.
-
Jeśli utarło się mówić, że " ten czy tamten miał piękny pogrzeb " to ja przyjmując wartości artystyczne stwierdzam, że ten nagrobek jest dziełem sztuki.
-
Witaj Leszku, przyznam się szczerze, że nie znam tradycji odpustowych. Wychowałem się w mieście gdzie czegoś takiego nie znałem ale wielokrotnie słyszałem o takim zjawisku gdzieś w pobliskich wsiach. Te tradycje są wysoce malownicze i jak przytaczałeś słowa prowadzącego księdza uduchawiające. Potrzeby ludzkie są niezbadane. Dziękuję za wgląd w tę niecodzienną uroczystość i serdecznie pozdrawiam.