Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 552
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
A tak przy okazji - w słowie "bezwzględność" masz nawet pięć samogłosek obok siebie...
-
Masz rację, chociaż też są regiony świata, do których zawsze wracam z przyjemnością np. Włochy, Rosja, czy USA.
-
Masz rację Piotrze jak zawsze rację, a dokładnie to chodziło o podróż Oli nie Olgi, ostatnio troszkę gubię się w imionach ale mam nadzieję na wyrozumienie zainteresowanych. Faktycznie czasem trudno to wszystko ogarnąć z tego te chochliki. Pozdrawiam.
-
...bo to z jednej strony, Sławku, cieszy, że kolumberowy kolektyw tyle świata już zjeździł, a z drugiej, przy tylu podróżach, miejscach i zdjęciach trudno to ogarnąć. Nie raz już tu padało stwierdzenie, że nie ma sytuacji, która by tylko plusy dodatnie miała ... :-) ...
-
Faktycznie Piotrze, oryginalny krucyfiks zarejestrowany okiem Olgi, a propos podróży Olgi to tam jeszcze nie byłem i dzięki za linka.
-
Owszem, ten z Medjugorje też jest bardzo oryginalny.
-
:)))
-
Wiesz, myślę, że młodzi ludzie to bardziej koncentrują swoje podróżnicze plany na zachodniej Europie, Azji, Bliskim wschodzie i tak dalej, rozumiesz ? A co tam taka Ostróda czy Olsztyn? Chociaż w ogóle tego nie generalizuję bo nie chcę nikogo urazić. Jak już kiedyś tu wspomniałem, że piękne są obce kraje ale nasze rodzime tereny, całe regiony Polski są wspanialsze , bo nasze i tu zawsze możemy czuć się , że jesteśmy u siebie. Zapewne podzielisz moje spostrzeżenie, że wszędzie dobrze ale najlepiej w domu?
-
...czasami trafiają się oryginalne w kształcie i wymowne krucyfiksy -
http://kolumber.pl/photos/show/15330208
-
...no i gdyby nie guano, to jak Fleming zakończyłby "Doktora No" ...:-) ... ?
-
A tak przy okazji - w słowie "bezwzględność" masz nawet pięć samogłosek obok siebie...
-
Masz rację, chociaż też są regiony świata, do których zawsze wracam z przyjemnością np. Włochy, Rosja, czy USA.
-
Masz rację Piotrze jak zawsze rację, a dokładnie to chodziło o podróż Oli nie Olgi, ostatnio troszkę gubię się w imionach ale mam nadzieję na wyrozumienie zainteresowanych. Faktycznie czasem trudno to wszystko ogarnąć z tego te chochliki. Pozdrawiam.
-
...bo to z jednej strony, Sławku, cieszy, że kolumberowy kolektyw tyle świata już zjeździł, a z drugiej, przy tylu podróżach, miejscach i zdjęciach trudno to ogarnąć. Nie raz już tu padało stwierdzenie, że nie ma sytuacji, która by tylko plusy dodatnie miała ... :-) ...
-
Faktycznie Piotrze, oryginalny krucyfiks zarejestrowany okiem Olgi, a propos podróży Olgi to tam jeszcze nie byłem i dzięki za linka.
-
Owszem, ten z Medjugorje też jest bardzo oryginalny.
-
:)))
-
Wiesz, myślę, że młodzi ludzie to bardziej koncentrują swoje podróżnicze plany na zachodniej Europie, Azji, Bliskim wschodzie i tak dalej, rozumiesz ? A co tam taka Ostróda czy Olsztyn? Chociaż w ogóle tego nie generalizuję bo nie chcę nikogo urazić. Jak już kiedyś tu wspomniałem, że piękne są obce kraje ale nasze rodzime tereny, całe regiony Polski są wspanialsze , bo nasze i tu zawsze możemy czuć się , że jesteśmy u siebie. Zapewne podzielisz moje spostrzeżenie, że wszędzie dobrze ale najlepiej w domu?
-
...czasami trafiają się oryginalne w kształcie i wymowne krucyfiksy -
http://kolumber.pl/photos/show/15330208 -
...no i gdyby nie guano, to jak Fleming zakończyłby "Doktora No" ...:-) ... ?