Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 552

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (20.12.2013 21:10)
    A tak przy okazji - w słowie "bezwzględność" masz nawet pięć samogłosek obok siebie...
  2. lmichorowski
    lmichorowski (20.12.2013 19:29)
    Masz rację, chociaż też są regiony świata, do których zawsze wracam z przyjemnością np. Włochy, Rosja, czy USA.
  3. snickers1958
    snickers1958 (20.12.2013 11:45)
    Masz rację Piotrze jak zawsze rację, a dokładnie to chodziło o podróż Oli nie Olgi, ostatnio troszkę gubię się w imionach ale mam nadzieję na wyrozumienie zainteresowanych. Faktycznie czasem trudno to wszystko ogarnąć z tego te chochliki. Pozdrawiam.
  4. pt.janicki
    pt.janicki (20.12.2013 11:29)
    ...bo to z jednej strony, Sławku, cieszy, że kolumberowy kolektyw tyle świata już zjeździł, a z drugiej, przy tylu podróżach, miejscach i zdjęciach trudno to ogarnąć. Nie raz już tu padało stwierdzenie, że nie ma sytuacji, która by tylko plusy dodatnie miała ... :-) ...
  5. snickers1958
    snickers1958 (19.12.2013 23:31)
    Faktycznie Piotrze, oryginalny krucyfiks zarejestrowany okiem Olgi, a propos podróży Olgi to tam jeszcze nie byłem i dzięki za linka.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (19.12.2013 23:14)
    Owszem, ten z Medjugorje też jest bardzo oryginalny.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (19.12.2013 23:13)
    :)))
  8. snickers1958
    snickers1958 (19.12.2013 23:08)
    Wiesz, myślę, że młodzi ludzie to bardziej koncentrują swoje podróżnicze plany na zachodniej Europie, Azji, Bliskim wschodzie i tak dalej, rozumiesz ? A co tam taka Ostróda czy Olsztyn? Chociaż w ogóle tego nie generalizuję bo nie chcę nikogo urazić. Jak już kiedyś tu wspomniałem, że piękne są obce kraje ale nasze rodzime tereny, całe regiony Polski są wspanialsze , bo nasze i tu zawsze możemy czuć się , że jesteśmy u siebie. Zapewne podzielisz moje spostrzeżenie, że wszędzie dobrze ale najlepiej w domu?
  9. pt.janicki
    pt.janicki (19.12.2013 22:28)
    ...czasami trafiają się oryginalne w kształcie i wymowne krucyfiksy -

    http://kolumber.pl/photos/show/15330208
  10. pt.janicki
    pt.janicki (19.12.2013 22:22)
    ...no i gdyby nie guano, to jak Fleming zakończyłby "Doktora No" ...:-) ... ?