Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1144

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (24.06.2011 1:57)
    Dzięki.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (24.06.2011 1:57)
    Przyznam się, że też lubię to zdjęcie.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (24.06.2011 1:55)
    Zgadzam się.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (24.06.2011 1:54)
    Już nie pamiętam okoliczności robienia tego zdjęcia, ale całkiem możliwe...
  5. lmichorowski
    lmichorowski (24.06.2011 1:53)
    I pewnie o to chodzi.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (24.06.2011 1:52)
    Ja też je bardzo lubię - nadają budynkowi swoistej finezji.
  7. mj1945
    mj1945 (22.06.2011 9:13)
    dziękuję za taborowe plusy
  8. lmichorowski
    lmichorowski (20.06.2011 21:43)
    Kamieniczki i latarnia na Rynku Staromiejskim.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (19.06.2011 22:40)
    :)
  10. lmichorowski
    lmichorowski (19.06.2011 22:31)
    Dokładnie tak.