Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1144
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Dzięki.
-
Przyznam się, że też lubię to zdjęcie.
-
Zgadzam się.
-
Już nie pamiętam okoliczności robienia tego zdjęcia, ale całkiem możliwe...
-
I pewnie o to chodzi.
-
Ja też je bardzo lubię - nadają budynkowi swoistej finezji.
-
dziękuję za taborowe plusy
-
Kamieniczki i latarnia na Rynku Staromiejskim.
-
:)
-
Dokładnie tak.
-
Dzięki.
-
Przyznam się, że też lubię to zdjęcie.
-
Zgadzam się.
-
Już nie pamiętam okoliczności robienia tego zdjęcia, ale całkiem możliwe...
-
I pewnie o to chodzi.
-
Ja też je bardzo lubię - nadają budynkowi swoistej finezji.
-
dziękuję za taborowe plusy
-
Kamieniczki i latarnia na Rynku Staromiejskim.
-
:)
-
Dokładnie tak.