Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1143

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. jadwiga1944
    jadwiga1944 (28.06.2011 18:56)
    Piękna panorama. Gratuluję.
  2. neiven
    neiven (28.06.2011 11:43)
    Dobre zdjęcia i interesujący opis - jak zwykle :)
  3. irena2005n
    irena2005n (28.06.2011 11:38)
    ...i nocy...też fajnie...się prezentuje...widziałam to miejsce tylko w dzień...
  4. irena2005n
    irena2005n (28.06.2011 11:36)
    ...urocza...zawieszona...gdzieś między dniem a snem...
  5. przedpole
    przedpole (28.06.2011 8:55)
    Piękne miasto,zarówno w dzień,jak i w nocy.Pozdrawiam
  6. smyczek1974
    smyczek1974 (28.06.2011 7:13)
    Leszku miło było gościć ;-)
  7. mj1945
    mj1945 (26.06.2011 20:14)
    Dziekuję za plusy z Castellammare del Golfo.
  8. rodos13
    rodos13 (26.06.2011 17:57)
    Bardzo dziękuję za plusiki na andaluzyjską podróż i pozdrawiam :)
  9. rodos13
    rodos13 (26.06.2011 12:17)
    super :)
  10. lmichorowski
    lmichorowski (24.06.2011 1:59)
    Z dzieciństwa, którego sporą część spędziłem na Pradze, pamiętam jeszcze dorożki funkcjonujące jako środek transportu - zwłaszcza, gdy ktoś miał do przewiezienia bagaż o dużych gabarytach.