Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1094
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
super ++++
-
czy po śliwowicę ? :)
-
fajne +++++
-
...czereśni nie mam, ale idę po śliwki ;-))
-
+++++
-
Piękne +++++
-
...bo nie słusznie mówią o mnie "idzie jak ta krowa" ;-))
-
...a no podejdź no do płota... ;-))
-
Super +++++
-
Oj, mi też szkoda lata.... jeszcze jak... wrócę tu jeszcze ;)
-
super ++++
-
czy po śliwowicę ? :)
-
fajne +++++
-
...czereśni nie mam, ale idę po śliwki ;-))
-
+++++
-
Piękne +++++
-
...bo nie słusznie mówią o mnie "idzie jak ta krowa" ;-))
-
...a no podejdź no do płota... ;-))
-
Super +++++
-
Oj, mi też szkoda lata.... jeszcze jak... wrócę tu jeszcze ;)