Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1092

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (21.09.2011 21:34)
    Te druty, to - jakby nie patrzeć - pięciolinia, czasami siadały tam jaskółki niczym nutki, więc może bociek muzykalny...
  2. lmichorowski
    lmichorowski (21.09.2011 21:31)
    Dzięki.
  3. czarmir1
    czarmir1 (21.09.2011 21:31)
    To była wielka przyjemność móc wziąć udział w Twoim towarzystwie w pożegnaniu lata ;-). Pozdrawiam :-)
  4. lmichorowski
    lmichorowski (21.09.2011 21:28)
    Dzięki.
  5. czarmir1
    czarmir1 (21.09.2011 20:12)
    Dziękuję za bardzo miłe towarzystwo na samotnej wyspie, wszystkie komentarze oraz cały autobus turystyczny plusków :-). Pozdrawiam :-)
  6. irena2005n
    irena2005n (21.09.2011 12:20)
    ...pięknie...
  7. przedpole
    przedpole (21.09.2011 8:19)
    Poetyckie podsumowanie lata.Pozdrawiamj
  8. czarmir1
    czarmir1 (21.09.2011 0:37)
    Szkoda, bo tak niewiele go było... ;-)
    Wielki PLUSIOR za piękną podróż na koniec lata :-))
  9. czarmir1
    czarmir1 (21.09.2011 0:34)
    super +++++
  10. czarmir1
    czarmir1 (21.09.2011 0:32)
    Na ryby - w kaździuteńki wolny dzień
    Na ryby - nad leniwą rzeczkę w cień
    zabieramy sprzęt i starkę
    a na drzwiach wieszamy kartkę
    Nie wracamy aż we czwartek
    zapuszczamy się pod Warkę
    Na ryby - by zielony wdychać chłód
    Na ryby - by odbiciem tykać wód
    Jedną twarzą łyknąć z flaszy
    Drugą z toni w niebo patrzyć
    Na ryby...