Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1089

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. 23slawo
    23slawo (22.09.2011 22:37)
    Dziękuję za przegląd kubańskiej motoryzacji, pozdrawiam :-)
  2. pt.janicki
    pt.janicki (22.09.2011 22:14)
    ...ale w tak pomiętym przedstawicielka płci najpiękniejszej by nie wystąpiła...
  3. pt.janicki
    pt.janicki (22.09.2011 15:53)
    Miło po parodniowej nieobecności spotkać się na spacerze po Łódzkiem w Twoim, Leszku, oraz Iwonki, Czarmira i Smoka towarzystwie! Z podziękowaniem!
  4. czarmir1
    czarmir1 (22.09.2011 9:26)
    ...ano po makijażu i przyodziewek zapinany jest na "babską" stronę ;-)
  5. czarmir1
    czarmir1 (22.09.2011 9:21)
    ...no tak, czyli ostatnia klientka... ;-))
  6. lmichorowski
    lmichorowski (22.09.2011 9:20)
    Być może Horpyna nie dostała wizy i musiała zostać w jarze nad Waładynką.
  7. czarmir1
    czarmir1 (22.09.2011 9:19)
    To prawda, a jedyne co krążyło wtedy wśród ław i izb uczniowskich to:
    "paluszek i główka, to szkolna wymówka" ;-)
  8. lmichorowski
    lmichorowski (22.09.2011 9:18)
    Oj, chyba nie, bo w skansenie byliśmy po południu.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (22.09.2011 9:16)
    Wtedy widać, że są rzeczywiście na drewnie.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (22.09.2011 9:15)
    Ale kiedyś nie było tych urzędników, nie było też dysleksji, dysgrafii, dysortografii i podobnych wymówek od nauki.