Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1087

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. sszperacz
    sszperacz (27.09.2011 13:01)
    Trochę psychodelic, co znaczy genialnie
  2. czarmir1
    czarmir1 (26.09.2011 23:26)
    Dziękuję bardzo za barcelońskie ulice :-). Pozdrawiam serdecznie ;-)
  3. pt.janicki
    pt.janicki (26.09.2011 20:38)
    ...lato się toczy...
  4. alefur
    alefur (26.09.2011 20:17)
    przyłączam się do kreteńskich podziękowań ... DZIĘKUJĘ!!!
  5. voyager747
    voyager747 (26.09.2011 19:24)
    wielkie dzięki Leszku za medal :))
  6. voyager747
    voyager747 (25.09.2011 19:22)
    dzięki za kreteńskie spacery :)
  7. lmichorowski
    lmichorowski (25.09.2011 18:34)
    Gdyby jeszcze były dwie panie można by mieć skojarzenie ze słynnym obrazem Claude'a Moneta "Les coquelicots".
  8. lmichorowski
    lmichorowski (25.09.2011 18:30)
    Sam byłem zdziwiony, gdy zobaczyłem to dzieło tuż przy wejściu do centrum handlowego "Galeria Jeziorak".
  9. lmichorowski
    lmichorowski (25.09.2011 18:29)
    Dzięki.
  10. mapew
    mapew (25.09.2011 0:53)
    Leszku, serdecznie dziekuje za odwiedzenie mojej Etiopii i tyle plusikow