Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1072

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (18.10.2011 22:36)
    Zawsze wspomina się to z sentymentem.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (18.10.2011 22:34)
    To nie jest do końca moja wiedza. Wiele faktów poznałem z różnych źródeł (np. Wikipedia, internet, książki, "Przegląd Prawosławny" czy inne pisma), ale dziękuję za uznanie.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (18.10.2011 22:29)
    Nie wiem jak wygląda w środku, ale z zewnątrz całkiem dobrze.
  4. mapew
    mapew (18.10.2011 21:31)
    mialo byc: fajny
  5. mapew
    mapew (18.10.2011 21:31)
    ajny, wyglada jeszcze calkiem dobrze utrzymany
  6. asta_77
    asta_77 (18.10.2011 18:14)
    Przyznam, że Twoja wiedza na temat regionu powala ;) Pozdrawiam
  7. karotka777
    karotka777 (18.10.2011 17:09)
    Ech, stare dobre czasy... (to moje liceum)
  8. city_hopper
    city_hopper (18.10.2011 16:53)
    Nie szata zdobi człowieka, a nazwa nie stanowi o lokalu ;-) Na głębokiej prowincji to są po prostu pijalnie alkoholu i sklepy typu ryż, mydło i powidło, niezależnie od tego, jak się nazywają ;-)
  9. city_hopper
    city_hopper (18.10.2011 16:51)
    Ale kompletnie nie pasuje do bannera z tyłu :-(
  10. city_hopper
    city_hopper (18.10.2011 16:51)
    Jedna z trzech ikon Sopotu (obok molo i Grandu)