Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1070
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
...uroczo tutaj...oj...uroczo...
-
...fajny widok...
-
..bardzo dziękuję za wizytę...
-
Leszku, serdecznie dziękuję za plusy na moją ostatnią podróż:) Rumunia rzeczywiście jest piękna i ma mnóstwo do zaoferowania. My na pewno jeszcze się tam wybierzemy. Chcielibyśmy bliżej poznać Transylwanię i jej warowne kościoły.
Pozdrawiam.
-
dzięki za odwiedziny w Prezystani rybackiej i plusiki. Pozdrawiam!
-
Leszku, z wielkim zainteresowaniem zapoznałam się z Twoim Kijowem, albowiem już za kilka dni dane nam będzie na własne oczy to miasto ujrzeć i poznawać.
-
...dzięki za wieloplus na "całościowe" spojrzenie w kierunku Trójmiasta i Kaszub, którego sąsiedzkim okiem dokonałeś!
Z podziękowaniem!
-
dziekuje za odwiedziny i pozdrawiam!!
-
Leszku, bardzo mi milo, ze zechciales mi dotrzymac towarzystwa i w nastepnej podorozy po Krainie Mayow. Jeden z Twoich komentarzy jest absolutnie znakomity!! Dzieki za plusy :-)
-
...ślady historii...
-
...uroczo tutaj...oj...uroczo...
-
...fajny widok...
-
..bardzo dziękuję za wizytę...
-
Leszku, serdecznie dziękuję za plusy na moją ostatnią podróż:) Rumunia rzeczywiście jest piękna i ma mnóstwo do zaoferowania. My na pewno jeszcze się tam wybierzemy. Chcielibyśmy bliżej poznać Transylwanię i jej warowne kościoły.
Pozdrawiam. -
dzięki za odwiedziny w Prezystani rybackiej i plusiki. Pozdrawiam!
-
Leszku, z wielkim zainteresowaniem zapoznałam się z Twoim Kijowem, albowiem już za kilka dni dane nam będzie na własne oczy to miasto ujrzeć i poznawać.
-
...dzięki za wieloplus na "całościowe" spojrzenie w kierunku Trójmiasta i Kaszub, którego sąsiedzkim okiem dokonałeś!
Z podziękowaniem! -
dziekuje za odwiedziny i pozdrawiam!!
-
Leszku, bardzo mi milo, ze zechciales mi dotrzymac towarzystwa i w nastepnej podorozy po Krainie Mayow. Jeden z Twoich komentarzy jest absolutnie znakomity!! Dzieki za plusy :-)
-
...ślady historii...
