Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1070

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. irena2005n
    irena2005n (28.10.2011 15:52)
    ...uroczo tutaj...oj...uroczo...
  2. irena2005n
    irena2005n (28.10.2011 15:45)
    ...fajny widok...
  3. irena2005n
    irena2005n (28.10.2011 15:38)
    ..bardzo dziękuję za wizytę...
  4. czerwony_arbuz
    czerwony_arbuz (27.10.2011 20:37)
    Leszku, serdecznie dziękuję za plusy na moją ostatnią podróż:) Rumunia rzeczywiście jest piękna i ma mnóstwo do zaoferowania. My na pewno jeszcze się tam wybierzemy. Chcielibyśmy bliżej poznać Transylwanię i jej warowne kościoły.

    Pozdrawiam.
  5. babalena
    babalena (27.10.2011 13:33)
    dzięki za odwiedziny w Prezystani rybackiej i plusiki. Pozdrawiam!
  6. siuniek
    siuniek (26.10.2011 9:20)
    Leszku, z wielkim zainteresowaniem zapoznałam się z Twoim Kijowem, albowiem już za kilka dni dane nam będzie na własne oczy to miasto ujrzeć i poznawać.
  7. pt.janicki
    pt.janicki (25.10.2011 15:53)
    ...dzięki za wieloplus na "całościowe" spojrzenie w kierunku Trójmiasta i Kaszub, którego sąsiedzkim okiem dokonałeś!
    Z podziękowaniem!
  8. patitofeo
    patitofeo (25.10.2011 10:59)
    dziekuje za odwiedziny i pozdrawiam!!
  9. s.wawelski
    s.wawelski (24.10.2011 22:12)
    Leszku, bardzo mi milo, ze zechciales mi dotrzymac towarzystwa i w nastepnej podorozy po Krainie Mayow. Jeden z Twoich komentarzy jest absolutnie znakomity!! Dzieki za plusy :-)
  10. pt.janicki
    pt.janicki (24.10.2011 21:12)
    ...ślady historii...