Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1064
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Troche zartowalem a troche zgadywalem :-) "Katiusza" to byla chyba taka nazwa ogolna cos jak "Kukuruznik"...
-
Miło gościć Cię było Leszku w mojej sycylijskiej wędrówce ;o) dziękuję ;o)
-
dzięki za jesienne plusy
-
Dzieki za odwiedziny w Jordanii. Petre oczywiscie polecam. Mi z kolei nie udalo sie zobaczyc Gerazy, a widzialam troche zdjec stamtad i wiem, ze warto ;)
-
Pamiętam, w tamtych latach trudno było mówić o "zamku" - były to niemal kompletne ruiny.
-
Właśnie, a przecież od tej strony najlepiej widać różnorodność stylów architektonicznych, w jakich jest on zbudowany.
-
Tak, pamiętam. A drugie takie schody były w ówczesnym CDT na rogu Alej Jerozolimskich i Brackiej.
-
Zwłaszcza, jeśli ma się w pamięci słynny rysunek Jana Piotra Norblina, na którym sala ta sprawia wrażenie znacznie większej.
-
Nie da się ukryć. Ale trudno sobie wyobrazić Trakt Królewski bez pomników księcia Józefa Poniatowskiego, czy Kopernika...
-
Rondo 1
-
Troche zartowalem a troche zgadywalem :-) "Katiusza" to byla chyba taka nazwa ogolna cos jak "Kukuruznik"...
-
Miło gościć Cię było Leszku w mojej sycylijskiej wędrówce ;o) dziękuję ;o)
-
dzięki za jesienne plusy
-
Dzieki za odwiedziny w Jordanii. Petre oczywiscie polecam. Mi z kolei nie udalo sie zobaczyc Gerazy, a widzialam troche zdjec stamtad i wiem, ze warto ;)
-
Pamiętam, w tamtych latach trudno było mówić o "zamku" - były to niemal kompletne ruiny.
-
Właśnie, a przecież od tej strony najlepiej widać różnorodność stylów architektonicznych, w jakich jest on zbudowany.
-
Tak, pamiętam. A drugie takie schody były w ówczesnym CDT na rogu Alej Jerozolimskich i Brackiej.
-
Zwłaszcza, jeśli ma się w pamięci słynny rysunek Jana Piotra Norblina, na którym sala ta sprawia wrażenie znacznie większej.
-
Nie da się ukryć. Ale trudno sobie wyobrazić Trakt Królewski bez pomników księcia Józefa Poniatowskiego, czy Kopernika...
-
Rondo 1