Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1064

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (07.11.2011 14:41)
    Troche zartowalem a troche zgadywalem :-) "Katiusza" to byla chyba taka nazwa ogolna cos jak "Kukuruznik"...
  2. aniachal
    aniachal (07.11.2011 14:20)
    Miło gościć Cię było Leszku w mojej sycylijskiej wędrówce ;o) dziękuję ;o)
  3. mj1945
    mj1945 (07.11.2011 13:04)
    dzięki za jesienne plusy
  4. asta_77
    asta_77 (07.11.2011 12:17)
    Dzieki za odwiedziny w Jordanii. Petre oczywiscie polecam. Mi z kolei nie udalo sie zobaczyc Gerazy, a widzialam troche zdjec stamtad i wiem, ze warto ;)
  5. lmichorowski
    lmichorowski (07.11.2011 8:17)
    Pamiętam, w tamtych latach trudno było mówić o "zamku" - były to niemal kompletne ruiny.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (07.11.2011 8:14)
    Właśnie, a przecież od tej strony najlepiej widać różnorodność stylów architektonicznych, w jakich jest on zbudowany.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (07.11.2011 8:11)
    Tak, pamiętam. A drugie takie schody były w ówczesnym CDT na rogu Alej Jerozolimskich i Brackiej.
  8. lmichorowski
    lmichorowski (07.11.2011 8:09)
    Zwłaszcza, jeśli ma się w pamięci słynny rysunek Jana Piotra Norblina, na którym sala ta sprawia wrażenie znacznie większej.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (07.11.2011 8:06)
    Nie da się ukryć. Ale trudno sobie wyobrazić Trakt Królewski bez pomników księcia Józefa Poniatowskiego, czy Kopernika...
  10. voyager747
    voyager747 (07.11.2011 0:00)
    Rondo 1