Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1051
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Leszku, pięknie pokazałeś kolory jesieni.
-
Leonko, tego już, niestety, nie pamiętam. W każdym razie, gdy tam byliśmy było jeszcze za zimno na kąpiel.
-
Brudna jest tam niestety woda
-
Mam miłe wspomnienie z dziedzińca zamkowego; spotkałam tam pierwszego w swoim życiu ślimaka winniczka :)
-
Leszku, dzięki, że mojej skromnej galeryjce poświęciłeś tak dużo czasu. Pozdrawiam :)
-
Dawnych zdjęć czar i jak zwykle szczegółowe opisy :-).
-
bardzo ładne +++++
-
Ba...
-
Myślę, że niekoniecznie.
-
Bardzo słuszna uwaga, Piotrze. Jestem tego samego zdania.
-
Leszku, pięknie pokazałeś kolory jesieni.
-
Leonko, tego już, niestety, nie pamiętam. W każdym razie, gdy tam byliśmy było jeszcze za zimno na kąpiel.
-
Brudna jest tam niestety woda
-
Mam miłe wspomnienie z dziedzińca zamkowego; spotkałam tam pierwszego w swoim życiu ślimaka winniczka :)
-
Leszku, dzięki, że mojej skromnej galeryjce poświęciłeś tak dużo czasu. Pozdrawiam :)
-
Dawnych zdjęć czar i jak zwykle szczegółowe opisy :-).
-
bardzo ładne +++++
-
Ba...
-
Myślę, że niekoniecznie.
-
Bardzo słuszna uwaga, Piotrze. Jestem tego samego zdania.