Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1051

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. iwonka55h
    iwonka55h (04.12.2011 19:46)
    Leszku, pięknie pokazałeś kolory jesieni.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (04.12.2011 15:22)
    Leonko, tego już, niestety, nie pamiętam. W każdym razie, gdy tam byliśmy było jeszcze za zimno na kąpiel.
  3. leonka7
    leonka7 (04.12.2011 15:13)
    Brudna jest tam niestety woda
  4. leonka7
    leonka7 (04.12.2011 15:11)
    Mam miłe wspomnienie z dziedzińca zamkowego; spotkałam tam pierwszego w swoim życiu ślimaka winniczka :)
  5. avill
    avill (03.12.2011 7:45)
    Leszku, dzięki, że mojej skromnej galeryjce poświęciłeś tak dużo czasu. Pozdrawiam :)
  6. czarmir1
    czarmir1 (01.12.2011 19:17)
    Dawnych zdjęć czar i jak zwykle szczegółowe opisy :-).
  7. czarmir1
    czarmir1 (01.12.2011 19:10)
    bardzo ładne +++++
  8. lmichorowski
    lmichorowski (30.11.2011 22:55)
    Ba...
  9. lmichorowski
    lmichorowski (30.11.2011 22:38)
    Myślę, że niekoniecznie.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (30.11.2011 22:35)
    Bardzo słuszna uwaga, Piotrze. Jestem tego samego zdania.