Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1029

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (06.01.2012 0:54)
    To mój domowy kaktusik - kwitnie co roku.
  2. treize
    treize (06.01.2012 0:21)
    Jak dobrze,że z zagranicznymi nutkami można nacieszyć oko i polskimi kwiatami :)
  3. treize
    treize (06.01.2012 0:15)
    kaktusowe kwiatki są śliczne
  4. pt.janicki
    pt.janicki (05.01.2012 18:18)
    ...też mi się tak wydaje, a w tym mniemaniu utwierdza mnie przypomnienie jednego z programów "Piórkiem i węglem", w którym niezapomniany Profesor Wiktor Zin opowiadał o wykopaliskach pod wieżą ratusza na krakowskim rynku potwierdzających podniesienie się poziomu bruku wokół wieży o mniej więcej wysokość jednej kondygnacji...
  5. siuniek
    siuniek (05.01.2012 15:46)
    Serdecznie dziękujemy za pamięć i życzenia. Również życzymy - z pewnym opóźnieniem, ale z serca - radości każdego dnia i wielu udanych wyjazdów :)
  6. marinik
    marinik (05.01.2012 8:34)
    Ale fajnie, ale slonecznie - od razu lepiej sie robi. A dzien juz dluzszy.
  7. przedpole
    przedpole (05.01.2012 8:02)
    Muszę przyznać,że mi zaimponowałeś. Ja czasami zastanawiam się nad sfotografowanym zabytkiem czy pejzażem ,a Ty wiesz gdzie rośnie dany kwiatek.Pozdrawiam
  8. lmichorowski
    lmichorowski (04.01.2012 23:37)
    Raczej (a chyba na pewno) to drugie, bo takich domów jest więcej.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (04.01.2012 23:35)
    Bo ja wiem?... Może dyskusja na temat wartości zabytków ma jednak sens. Wszak mają one różną wartość i klasę. A dyskusja taka może pozwolić na ustalenie priorytetów w zapewnieniu im ochrony.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (04.01.2012 22:45)
    Tego nie wiedziałem. Statua wygląda tak, jakby zaprojektowana była bez skrzydeł.