Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1029
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
To mój domowy kaktusik - kwitnie co roku.
-
Jak dobrze,że z zagranicznymi nutkami można nacieszyć oko i polskimi kwiatami :)
-
kaktusowe kwiatki są śliczne
-
...też mi się tak wydaje, a w tym mniemaniu utwierdza mnie przypomnienie jednego z programów "Piórkiem i węglem", w którym niezapomniany Profesor Wiktor Zin opowiadał o wykopaliskach pod wieżą ratusza na krakowskim rynku potwierdzających podniesienie się poziomu bruku wokół wieży o mniej więcej wysokość jednej kondygnacji...
-
Serdecznie dziękujemy za pamięć i życzenia. Również życzymy - z pewnym opóźnieniem, ale z serca - radości każdego dnia i wielu udanych wyjazdów :)
-
Ale fajnie, ale slonecznie - od razu lepiej sie robi. A dzien juz dluzszy.
-
Muszę przyznać,że mi zaimponowałeś. Ja czasami zastanawiam się nad sfotografowanym zabytkiem czy pejzażem ,a Ty wiesz gdzie rośnie dany kwiatek.Pozdrawiam
-
Raczej (a chyba na pewno) to drugie, bo takich domów jest więcej.
-
Bo ja wiem?... Może dyskusja na temat wartości zabytków ma jednak sens. Wszak mają one różną wartość i klasę. A dyskusja taka może pozwolić na ustalenie priorytetów w zapewnieniu im ochrony.
-
Tego nie wiedziałem. Statua wygląda tak, jakby zaprojektowana była bez skrzydeł.
-
To mój domowy kaktusik - kwitnie co roku.
-
Jak dobrze,że z zagranicznymi nutkami można nacieszyć oko i polskimi kwiatami :)
-
kaktusowe kwiatki są śliczne
-
...też mi się tak wydaje, a w tym mniemaniu utwierdza mnie przypomnienie jednego z programów "Piórkiem i węglem", w którym niezapomniany Profesor Wiktor Zin opowiadał o wykopaliskach pod wieżą ratusza na krakowskim rynku potwierdzających podniesienie się poziomu bruku wokół wieży o mniej więcej wysokość jednej kondygnacji...
-
Serdecznie dziękujemy za pamięć i życzenia. Również życzymy - z pewnym opóźnieniem, ale z serca - radości każdego dnia i wielu udanych wyjazdów :)
-
Ale fajnie, ale slonecznie - od razu lepiej sie robi. A dzien juz dluzszy.
-
Muszę przyznać,że mi zaimponowałeś. Ja czasami zastanawiam się nad sfotografowanym zabytkiem czy pejzażem ,a Ty wiesz gdzie rośnie dany kwiatek.Pozdrawiam
-
Raczej (a chyba na pewno) to drugie, bo takich domów jest więcej.
-
Bo ja wiem?... Może dyskusja na temat wartości zabytków ma jednak sens. Wszak mają one różną wartość i klasę. A dyskusja taka może pozwolić na ustalenie priorytetów w zapewnieniu im ochrony.
-
Tego nie wiedziałem. Statua wygląda tak, jakby zaprojektowana była bez skrzydeł.
