Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1025

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (14.01.2012 22:51)
    No właśnie...
  2. czarmir1
    czarmir1 (14.01.2012 21:42)
    ...a swoją drogą to przecież ta reklama z pewnością przynosi gospodarzom budynku jakąś kasę i jeżeli jeszcze część tej kasy pójdzie na renowację zabytku..., to czego chcieć więcej :-)
  3. lmichorowski
    lmichorowski (14.01.2012 20:03)
    Ale w tym przypadku to była tylko reklama.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (14.01.2012 20:02)
    Trochę przypomina mi to pokazywane w którymś z programów Wojciecha Manna zdjęcie sklepu obuwniczego, mieszczącego się w podobnym locum, nad którym wisiał szyld: "Światowe Centrum Obuwia".
  5. czarmir1
    czarmir1 (14.01.2012 17:27)
    Piękna relacja z Podlasia. Pozdrawiam :-)
  6. czarmir1
    czarmir1 (14.01.2012 17:01)
    ...widać, jakie "centrum"..., taka siedziba...
  7. voyager747
    voyager747 (12.01.2012 23:17)
    a u mnie nie, już od paru dni :(
  8. voyager747
    voyager747 (12.01.2012 22:30)
    działają Ci powiadomienia ?
  9. czarmir1
    czarmir1 (11.01.2012 23:04)
    Bardzo ją lubię, jak zresztą wiele innych tego wykonawcy :-)
  10. lmichorowski
    lmichorowski (11.01.2012 23:03)
    Fajna piosenka Marka Grechuty...