Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1822
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Świetne zdjęcie :-)
-
Czy mieliście tutaj problem z miejscowymi natrętami typu pseudo przewodnicy itp.?
-
Super +++++ :-)
-
Niby kaczki, a jednak idą gęsiego ;-)
-
No proszę..., czyli w Nowy Rok nie wszyscy musieli tylko odśnieżać ;-)
-
Jasne, czyli będę sobie urozmaicał... Bintang, a później może... też Bintang ;-)
-
Piotrze, no a piwko przy tym siedzeniu?... ;-)
-
Super +++++ :-)
-
Sprawdzimy :-)
-
Bo "brudas" Irenko przecież musi się w ten właśnie sposób dowartościować... niestety :-(
-
Świetne zdjęcie :-)
-
Czy mieliście tutaj problem z miejscowymi natrętami typu pseudo przewodnicy itp.?
-
Super +++++ :-)
-
Niby kaczki, a jednak idą gęsiego ;-)
-
No proszę..., czyli w Nowy Rok nie wszyscy musieli tylko odśnieżać ;-)
-
Jasne, czyli będę sobie urozmaicał... Bintang, a później może... też Bintang ;-)
-
Piotrze, no a piwko przy tym siedzeniu?... ;-)
-
Super +++++ :-)
-
Sprawdzimy :-)
-
Bo "brudas" Irenko przecież musi się w ten właśnie sposób dowartościować... niestety :-(