Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1821
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
kocham takie widoki, może jestem dziwny ale podoba mi się taka nowoczesna zabudowa :)
-
ale laska!
-
ja się przyłączam do zachwytów
-
Przy tym zdjeciu Piotr obył się bez skojarzeń kulinarnych :)
-
na tym zdjęciu widać, że Ziemia jest okrągła (a bramki są dwie)
-
tylko dla tego zdjęcia warto było świat oblecieć :)
-
Unerwienie liścia pod mikroskopem?
-
A ptaki myślą sobie: po cholere ci ludzie tacy uparci u tylko chodzą, skoro z góry wszystko takie piękne....
-
Mnie takie widoki lekko przerażają.... wolę więcej przestrzeni i ciszę. Ale jednego zazdroszczę: czystego okienka w samolocie. Ja mam zawsze takie uświnione, że zdjęcia nie da się pokazać :)
-
Kto rano wstaje... ten piękne światło do zdjęć dostaje :-).
I to na Twoich zdjęciach widać :-). Piękna podróż.
-
kocham takie widoki, może jestem dziwny ale podoba mi się taka nowoczesna zabudowa :)
-
ale laska!
-
ja się przyłączam do zachwytów
-
Przy tym zdjeciu Piotr obył się bez skojarzeń kulinarnych :)
-
na tym zdjęciu widać, że Ziemia jest okrągła (a bramki są dwie)
-
tylko dla tego zdjęcia warto było świat oblecieć :)
-
Unerwienie liścia pod mikroskopem?
-
A ptaki myślą sobie: po cholere ci ludzie tacy uparci u tylko chodzą, skoro z góry wszystko takie piękne....
-
Mnie takie widoki lekko przerażają.... wolę więcej przestrzeni i ciszę. Ale jednego zazdroszczę: czystego okienka w samolocie. Ja mam zawsze takie uświnione, że zdjęcia nie da się pokazać :)
-
Kto rano wstaje... ten piękne światło do zdjęć dostaje :-).
I to na Twoich zdjęciach widać :-). Piękna podróż.