Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1821

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. timu
    timu (19.04.2013 10:44)
    kocham takie widoki, może jestem dziwny ale podoba mi się taka nowoczesna zabudowa :)
  2. entourager
    entourager (19.04.2013 10:38)
    ale laska!
  3. entourager
    entourager (19.04.2013 10:33)
    ja się przyłączam do zachwytów
  4. entourager
    entourager (19.04.2013 10:31)
    Przy tym zdjeciu Piotr obył się bez skojarzeń kulinarnych :)
  5. entourager
    entourager (19.04.2013 10:22)
    na tym zdjęciu widać, że Ziemia jest okrągła (a bramki są dwie)
  6. entourager
    entourager (19.04.2013 10:21)
    tylko dla tego zdjęcia warto było świat oblecieć :)
  7. entourager
    entourager (19.04.2013 10:19)
    Unerwienie liścia pod mikroskopem?
  8. entourager
    entourager (19.04.2013 10:17)
    A ptaki myślą sobie: po cholere ci ludzie tacy uparci u tylko chodzą, skoro z góry wszystko takie piękne....
  9. entourager
    entourager (19.04.2013 10:15)
    Mnie takie widoki lekko przerażają.... wolę więcej przestrzeni i ciszę. Ale jednego zazdroszczę: czystego okienka w samolocie. Ja mam zawsze takie uświnione, że zdjęcia nie da się pokazać :)
  10. czarmir1
    czarmir1 (19.04.2013 9:51)
    Kto rano wstaje... ten piękne światło do zdjęć dostaje :-).
    I to na Twoich zdjęciach widać :-). Piękna podróż.