Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1812

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:09)
    Oczywiście! Ale to ten ichni banan, nie nasz :-) np. ostatnio na Mauritiusie jadłem bananki o smaku jabłkowym, pycha!!!!
  2. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:07)
    A upały tam z pewnością będą, a i może jakiś "drobny" deszczyk się przytrafi, tak dla urozmaicenia :-).
  3. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:05)
    Dlatego właśnie ja też pisałem o tych "naszych" niestety brudasach. A z komunikacją miejską pełna zgoda, bo słyszę o tym od wielu osób :-(.
  4. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:02)
    Już przyznaję Ci racje Irenko jak by tu napisać - w ciemno :-) i będę się tylko tymi widokami zachwycał :-)
  5. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 7:23)
    Dzięki-)
  6. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 6:56)
    Do komórki to on raczej tę trawę chowa-)
    Wisona,to wszystko zachwaszczone,bierz się za motyke i grabki!
  7. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 6:54)
    Czarek....wspomnisz moje słowa-)
    I oczywiście przyznasz mi rację-)
  8. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 6:52)
    Też uważam,że fajny pikczer.
    Dzieki-)
  9. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 6:49)
    Dzięki-)
  10. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 6:48)
    Najpiękniej było rankiem,prawdziwy spektakl na niebie-)