Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1812
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Oczywiście! Ale to ten ichni banan, nie nasz :-) np. ostatnio na Mauritiusie jadłem bananki o smaku jabłkowym, pycha!!!!
-
A upały tam z pewnością będą, a i może jakiś "drobny" deszczyk się przytrafi, tak dla urozmaicenia :-).
-
Dlatego właśnie ja też pisałem o tych "naszych" niestety brudasach. A z komunikacją miejską pełna zgoda, bo słyszę o tym od wielu osób :-(.
-
Już przyznaję Ci racje Irenko jak by tu napisać - w ciemno :-) i będę się tylko tymi widokami zachwycał :-)
-
Dzięki-)
-
Do komórki to on raczej tę trawę chowa-)
Wisona,to wszystko zachwaszczone,bierz się za motyke i grabki!
-
Czarek....wspomnisz moje słowa-)
I oczywiście przyznasz mi rację-)
-
Też uważam,że fajny pikczer.
Dzieki-)
-
Dzięki-)
-
Najpiękniej było rankiem,prawdziwy spektakl na niebie-)
-
Oczywiście! Ale to ten ichni banan, nie nasz :-) np. ostatnio na Mauritiusie jadłem bananki o smaku jabłkowym, pycha!!!!
-
A upały tam z pewnością będą, a i może jakiś "drobny" deszczyk się przytrafi, tak dla urozmaicenia :-).
-
Dlatego właśnie ja też pisałem o tych "naszych" niestety brudasach. A z komunikacją miejską pełna zgoda, bo słyszę o tym od wielu osób :-(.
-
Już przyznaję Ci racje Irenko jak by tu napisać - w ciemno :-) i będę się tylko tymi widokami zachwycał :-)
-
Dzięki-)
-
Do komórki to on raczej tę trawę chowa-)
Wisona,to wszystko zachwaszczone,bierz się za motyke i grabki! -
Czarek....wspomnisz moje słowa-)
I oczywiście przyznasz mi rację-) -
Też uważam,że fajny pikczer.
Dzieki-) -
Dzięki-)
-
Najpiękniej było rankiem,prawdziwy spektakl na niebie-)
