Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1811

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:30)
    A co się będę mordował... skorzystam z Twoich już sprawdzonych informacji :-)
  2. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 10:28)
    Ha....ja wręcz przeciwnie,musiałam się ochładzać-)
  3. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 10:26)
    Czarku...zawsze mozesz kupic inne i wypróbować-)
  4. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 10:25)
    Panie Janicki...zawsze można zamawiać kolejne piwa-)
  5. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:23)
    I tu się zgodzę, bo ryby są w sklepach, a nad wodą ma być tylko relaks i obcowanie z przyrodą :-)
  6. hooltayka
    hooltayka (20.04.2013 10:20)
    Mnie kusi siedzenie nad wodą,piwko i zarzucanie wędki bez przynęty.
  7. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:18)
    To się tylko tak wydaje, kiedyś grałem na instrumentach perkusyjnych to wiem :-)
  8. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:17)
    To się bardzo "czesze" ;-), bo ja też cały rok latam tylko tam gdzie jest ciepełko :-)
  9. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:15)
    Dawniej jak się "brać" na kempingu rano budziła (czyli około południa), to się tylko słyszało - "ratuj się kto może!... trzeźwiejemy!!!" ;-)
  10. czarmir1
    czarmir1 (20.04.2013 10:12)
    Tak kombinuję... ;-)