Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1811
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
A co się będę mordował... skorzystam z Twoich już sprawdzonych informacji :-)
-
Ha....ja wręcz przeciwnie,musiałam się ochładzać-)
-
Czarku...zawsze mozesz kupic inne i wypróbować-)
-
Panie Janicki...zawsze można zamawiać kolejne piwa-)
-
I tu się zgodzę, bo ryby są w sklepach, a nad wodą ma być tylko relaks i obcowanie z przyrodą :-)
-
Mnie kusi siedzenie nad wodą,piwko i zarzucanie wędki bez przynęty.
-
To się tylko tak wydaje, kiedyś grałem na instrumentach perkusyjnych to wiem :-)
-
To się bardzo "czesze" ;-), bo ja też cały rok latam tylko tam gdzie jest ciepełko :-)
-
Dawniej jak się "brać" na kempingu rano budziła (czyli około południa), to się tylko słyszało - "ratuj się kto może!... trzeźwiejemy!!!" ;-)
-
Tak kombinuję... ;-)
-
A co się będę mordował... skorzystam z Twoich już sprawdzonych informacji :-)
-
Ha....ja wręcz przeciwnie,musiałam się ochładzać-)
-
Czarku...zawsze mozesz kupic inne i wypróbować-)
-
Panie Janicki...zawsze można zamawiać kolejne piwa-)
-
I tu się zgodzę, bo ryby są w sklepach, a nad wodą ma być tylko relaks i obcowanie z przyrodą :-)
-
Mnie kusi siedzenie nad wodą,piwko i zarzucanie wędki bez przynęty.
-
To się tylko tak wydaje, kiedyś grałem na instrumentach perkusyjnych to wiem :-)
-
To się bardzo "czesze" ;-), bo ja też cały rok latam tylko tam gdzie jest ciepełko :-)
-
Dawniej jak się "brać" na kempingu rano budziła (czyli około południa), to się tylko słyszało - "ratuj się kto może!... trzeźwiejemy!!!" ;-)
-
Tak kombinuję... ;-)
