Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1775
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
-
No tak,w Australii nie ma Everestu,ale dobrze,że latają samoloty-)
-
Dzięki-)
-
Ładny tytuł-)
-
Dzięki-)
-
Mam nadzieję Aga-)
Podtruli Cię w Kucie!
-
Prawda,tak cudnego miejsca w Indonezji nie widziałam-)
-
Masz rację!
Bajka-)
-
Następnym razem-)
-
Tak!
Indonezyjski strach na wróble-)
-
No tak,w Australii nie ma Everestu,ale dobrze,że latają samoloty-)
-
Dzięki-)
-
Ładny tytuł-)
-
Dzięki-)
-
Mam nadzieję Aga-)
Podtruli Cię w Kucie! -
Prawda,tak cudnego miejsca w Indonezji nie widziałam-)
-
Masz rację!
Bajka-) -
Następnym razem-)
-
Tak!
Indonezyjski strach na wróble-)

Ja tam widzę sporo żył,do których można się wkłuć,aby pobrać krew;-)!!!!