Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1774
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Zgadzam się-)
-
Zgadza się!:-)
-
My przy nich też w błocie!!
Ty myslisz,że ja się znam na sadzeniu ryżu???
A Ty???
-
Irenko, wczoraj mi się skończył czas, ale jeszcze powrócę w wolnej chwili, bo kolejny etap Twojej podróży jak zwykle ekstra jest.
-
Pewnie dlatego sztywny i z kamienia,inaczej by padł!
-
No i zaczęła-)!
-
Pewnie dzień byś objeżdżał tę kropelkę;-)
-
Marcin i tu się zgadzam!!
Wiele razy słyszałam,że Australia jest nudna i nic tu nie ma poza kangurami.
Mnie oczarowała.
To niezwykle ciekawy i przepiękny kraj-)
-
To są jeziorka!!
-
To jest miejsce,które najpiękniej widać z ziemi-)
-
Zgadzam się-)
-
Zgadza się!:-)
-
My przy nich też w błocie!!
Ty myslisz,że ja się znam na sadzeniu ryżu???
A Ty??? -
Irenko, wczoraj mi się skończył czas, ale jeszcze powrócę w wolnej chwili, bo kolejny etap Twojej podróży jak zwykle ekstra jest.
-
Pewnie dlatego sztywny i z kamienia,inaczej by padł!
-
No i zaczęła-)!
-
Pewnie dzień byś objeżdżał tę kropelkę;-)
-
Marcin i tu się zgadzam!!
Wiele razy słyszałam,że Australia jest nudna i nic tu nie ma poza kangurami.
Mnie oczarowała.
To niezwykle ciekawy i przepiękny kraj-) -
To są jeziorka!!
-
To jest miejsce,które najpiękniej widać z ziemi-)
