Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1774

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 8:49)
    Zgadzam się-)
  2. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 8:48)
    Zgadza się!:-)
  3. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 8:46)
    My przy nich też w błocie!!
    Ty myslisz,że ja się znam na sadzeniu ryżu???
    A Ty???
  4. iwonka55h
    iwonka55h (01.05.2013 8:45)
    Irenko, wczoraj mi się skończył czas, ale jeszcze powrócę w wolnej chwili, bo kolejny etap Twojej podróży jak zwykle ekstra jest.
  5. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 8:44)
    Pewnie dlatego sztywny i z kamienia,inaczej by padł!
  6. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 8:42)
    No i zaczęła-)!
  7. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 8:39)
    Pewnie dzień byś objeżdżał tę kropelkę;-)
  8. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 8:31)
    Marcin i tu się zgadzam!!
    Wiele razy słyszałam,że Australia jest nudna i nic tu nie ma poza kangurami.
    Mnie oczarowała.
    To niezwykle ciekawy i przepiękny kraj-)
  9. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 8:26)
    To są jeziorka!!
  10. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 8:25)
    To jest miejsce,które najpiękniej widać z ziemi-)