Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1702

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:17)
    Super autko :)
  2. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:16)
    :),swietny tytuł
  3. lmichorowski
    lmichorowski (14.05.2013 19:04)
    Może i lepiej, bo mogłoby się okazać, że są jak grzyby - wszystkie jadalne, ale niektóre tylko raz...
  4. lmichorowski
    lmichorowski (14.05.2013 19:02)
    Myślę, że może się przydać - bo pewnie nie każdy to wie (podobnie jak ja nie wiedziałem).
  5. lmichorowski
    lmichorowski (14.05.2013 18:59)
    Dziękuję, nie wiedziałem tego.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (14.05.2013 18:58)
    Dziękuję!
  7. voyager747
    voyager747 (14.05.2013 18:05)
    bardzo fajna pustynna podróż, niektóre miejsca trochę mi Arizonę przypomniały, ale to jednak nie to samo :)
  8. voyager747
    voyager747 (14.05.2013 18:04)
    :)
  9. voyager747
    voyager747 (14.05.2013 18:04)
    piękny
  10. voyager747
    voyager747 (14.05.2013 18:04)
    super