Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1701

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:48)
    Ładna
  2. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:44)
    Piekny
  3. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:43)
    Jedyny,ale jest ."Upolowałaś" go.Gratuluje.
  4. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:41)
    :)
  5. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:38)
    Patrolki sa super,Landcruisery nie wiem nie miałem przyjemności zaprzyjaznić się z tym autem
  6. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:33)
    Marsjansko
  7. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:31)
    :)
  8. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:30)
    Hmmm.Robi wrażenie a Ty tez swoje butki powiesiłaś?
  9. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:29)
    Tzw. australijskie pocoągi
  10. kahlan77
    kahlan77 (14.05.2013 20:19)
    O Świerczewski i Waryński,tym pierwszym nazwiskiem moja szkoła podstawowa się nazywała,jej tyle lat już minęło :).Bardzo miły akcent.