Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1365

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 12:11)
    iguana z Galapagos, choć przyznam, że mnie bardziej podoba się jej zielona kuzynka z dżungli :)
  2. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 12:10)
    mistrzowstwo świata
  3. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 12:10)
    największa i najstarsza świątynia wywodzącą się z „szkoły Quito”, stanowiącejmieszaninę stylów z różnych epok.
  4. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 11:59)
    nie tylko dyktatora, ja też chętnie bym tam tak postał :)
  5. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 11:59)
    centrum pielgrzymkowe
  6. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 11:56)
    cudowne miejsce
  7. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 11:55)
    chyba nie do końca raj. Układ urbanistyczny jak większości stolic poludniowoamerykańskich, leżą u podnoża pięknych gór, im bliiżej podnóża tym większa slumsownia, favale etc...
  8. barka80
    barka80 (14.01.2010 10:45)
    Urocze :-D
  9. barka80
    barka80 (14.01.2010 10:44)
    Fajna parka ;)
  10. barka80
    barka80 (14.01.2010 10:42)
    Piękno tkwi w szczegółach ;)