Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1364
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
cudeńko !!!
-
ślicznotka ;-)
-
czy taka slynna? W kazdym mrazie mala i uspiona :-)
-
udalo sie nawet bez czekania (na czekanie nie bylo czasu :-)
-
mnie tez. Wygladaja jakos sympatyczniej :-)
-
ale to nie jest prawdziwy rownik :-))
-
świetne te Twoje fotki z Ekwadoru. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł ujrzeć te miejsca swoimi oczami, przynajmniej tak sobie marzę ... Gratuluję i czekam na więcej, miło sie czytało
Pozdrawiam
-
wieżowców więcej niż w całej Polsce
-
słynna Vilcabamba ?
-
na taki moment warto czekać :) szczyt marzenie... może kiedyś...
-
cudeńko !!!
-
ślicznotka ;-)
-
czy taka slynna? W kazdym mrazie mala i uspiona :-)
-
udalo sie nawet bez czekania (na czekanie nie bylo czasu :-)
-
mnie tez. Wygladaja jakos sympatyczniej :-)
-
ale to nie jest prawdziwy rownik :-))
-
świetne te Twoje fotki z Ekwadoru. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł ujrzeć te miejsca swoimi oczami, przynajmniej tak sobie marzę ... Gratuluję i czekam na więcej, miło sie czytało
Pozdrawiam -
wieżowców więcej niż w całej Polsce
-
słynna Vilcabamba ?
-
na taki moment warto czekać :) szczyt marzenie... może kiedyś...