Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1364

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. aysha_5
    aysha_5 (14.01.2010 22:36)
    cudeńko !!!
  2. aysha_5
    aysha_5 (14.01.2010 22:33)
    ślicznotka ;-)
  3. mapew
    mapew (14.01.2010 20:56)
    czy taka slynna? W kazdym mrazie mala i uspiona :-)
  4. mapew
    mapew (14.01.2010 20:54)
    udalo sie nawet bez czekania (na czekanie nie bylo czasu :-)
  5. mapew
    mapew (14.01.2010 20:52)
    mnie tez. Wygladaja jakos sympatyczniej :-)
  6. mapew
    mapew (14.01.2010 20:46)
    ale to nie jest prawdziwy rownik :-))
  7. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 12:24)
    świetne te Twoje fotki z Ekwadoru. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł ujrzeć te miejsca swoimi oczami, przynajmniej tak sobie marzę ... Gratuluję i czekam na więcej, miło sie czytało
    Pozdrawiam
  8. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 12:22)
    wieżowców więcej niż w całej Polsce
  9. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 12:18)
    słynna Vilcabamba ?
  10. milanello80
    milanello80 (14.01.2010 12:16)
    na taki moment warto czekać :) szczyt marzenie... może kiedyś...