• 3

PolskaSypanie mandali w Krakowie

Miejsce: Kraków, Małopolskie , Polska, Europa

Komentarze

  1. chaiyya
    chaiyya (20.06.2009 16:23)
    Dziękuję :)
  2. dino
    dino (19.06.2009 22:45)
    ładna mandala, ładna..... :))
  3. chaiyya
    chaiyya (19.06.2009 21:43)
    To tylko, albo aż barwiony na różne kolory piasek. Największe wrażenie robi jednak chwila, w której mandala jest niszczona. Całe dnie mozolnej pracy są zmiatane jednym ruchem...
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (19.06.2009 21:40)
    Jakis czas temu w Muzeum Darwina widzialam gigantyczne,usypane z roznych odcieni brazowego piasku ,mandale wykonane przez Indian. Robia wrazenie ...
    A te ziarenka na Twoim zdjeciu to jakies nasionka ?
  5. chaiyya
    chaiyya (19.06.2009 21:36) +1
    Można i tak nazwać :)
  6. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (19.06.2009 21:33) +1
    Zanim tu zajrzalam,to miniaturka mnie zmylila i myslalam,ze to jakies hafty artystyczne ; )
chaiyya

chaiyya


Punkty: 2600