Komentarze
-
No i wszystko jasne!
Też kocham Paryż i do Dubaju mnie nie ciągnie!-) -
... :-) ...
-
Piotrze,niby nie przeszkadza,ale....odpowiem Irence,że ....Paryż to moja miłość :))
-
...a czy to, Hooltayko, jedno drugiemu przeszkadza? ... :-) ...
-
Pięknie!
...ta katedra zrobiła na mnie wrażenie....Ty się kochana określ!
Paryżanka jesteś ,czy do Dubaju Cię ciągnie?....:-)


https://www.youtube.com/watch?v=WF_yN1R2b5M
... :-) ...