kolumber.pl
Podróże
Miejsca
Pomysły
Fotografie
Społeczność
Logowanie
|
Rejestracja
Kolumber
Miejsca
Europa
Hiszpania
Barcelona
Zdjęcia
Placa Sant Jaume
Wykorzystujemy pliki cookie, aby dostosować serwis do Twoich potrzeb. Możesz nie wyrazić zgody przez ustawienia przeglądarki internetowej.
Szczegóły >
zamknij
13
Placa Sant Jaume
Podróż:
Barcelona po raz trzeci ...jak leci
Miejsce:
Barcelona
,
Hiszpania
,
Europa
Barcelona w deszczu
Komentarze
anianasadach
(06.01.2013 15:30)
+1
:):)
marger22
(06.01.2013 14:04)
no w deszczu Barcelona też piękna, taka melancholijna jak nigdy...
anianasadach
(09.03.2012 6:27)
+2
...deszcz lubię ... ale nie wtedy, gdy robię zdjęcia a nie da się tego odłożyć do jutra :)
s.wawelski
(09.03.2012 6:19)
+1
Nieprzemakalna jestes :-)
anianasadach
(09.03.2012 4:52)
+1
...już podpisałam, dzięki :)
voyager747
(09.03.2012 0:55)
+1
chyba zapomniałaś tytuł zmienić :)
anianasadach
Punkty:
72791
18
podróży
1923
zdjęcia
4075
komentarzy
« poprzednie
następne »
Jeśli chcesz wysłać tę stronę, skopiuj ten link: