Komentarze
-
nie przepadam za tą techniką, bo to zbytnia ingerencja w rzeczywistość... Ale efekty jak najbardziej świetne można uzyskać:)
-
ja bawię się od czasu do czasu. Nie lubię mocnej ingerencji w zdjęcie a program Machinery taki jest, ale mam jeszcze inny, który jest delikatny, pomaga opanować dużą rozpiętość tonalną, ale robi to delikatnie i zdjęcia są ładne.
Ale lubię HDR np. na zdjęciach ze starymi cegłami czy murami, to mi się podoba...jak pisałam od czasu do czasu. -
poprawa rozpiętości tonalnej w zdjęciu - jak najbardziej okej:) Ale tworzenie zdjęć ze zdjęć - bo tym jest technika HDR - to już coś innego. Efekt końcowy nie jest więc już zdjęciem, ale grafiką wytworzoną z kilku zdjęć.
-
pewnie tak. Gdzieś mam zdjęcia starego kościoła w HDR z dosyć ostrą ingerencją i mi się podoba, ale mam też zdjęcia z działki z bardzo delikatną korektą i tez mi się podobają.
Jak znajdę ten kościół to wkleję.
