-
-
- Imię: Jarek
- Nazwisko:
- Płeć: mężczyzna
- Wiek: 42
- Skąd: Warszawa, Mazowieckie , Polska, Europa
- Punkty: 17727 (za co punkty)
-
10 punktów za rejestrację
3095 za 7 podróży
14553 za 1215 zdjęć
69 za 49 ocenionych komentarzy
Otrzymane komentarze
Napisane komentarze
-
Użytkownik j.a.rek
opis:
Opisy podróży tutaj, a skrupulatnie spisane podróże samolotem na :
http://my.flightmemory.com/JarekJA lub
www.flightdiary.net/nomado
www.nomado.me
IG: www.instagram.com/nomadopl/
http://my.flightmemory.com/JarekJA lub
www.flightdiary.net/nomado
www.nomado.me
IG: www.instagram.com/nomadopl/
Ostatnie podróże j.a.rek
-
Kair Kapsztad 2010 (27447 km)
Miejsca: Warszawa, Kair, Addis Abeba, Berbera, Moyale, Kampala, Kigali, ... Podróż ma 560 zdjęćTour de France 09 (1243 km)
Miejsca: Paryż, Bordeaux, La Teste-de-Buch, Lacanau, Saint-Émilion, Montpellier, Lodève, ... Podróż ma 50 zdjęć -
TransUSA - East-West&Alaska 05 (13561 km)
Miejsca: Ocean City, Williamsburg, Memphis, Van Buren, Tulsa, Stroud, Santa Fe, ... Podróż ma 156 zdjęćFrank Lloyd Wright 2006 (2411 km)
Miejsca: Chicago, Kaufmann, Nowy Jork, Pittsburgh Podróż ma 45 zdjęć
Znajomi użytkownika j.a.rek
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Komentarze
-
serdecznie dziekuje Ci za odwiedziny w Afryce i pozdrawiam
-
Dzięki, że zajrzałeś na moje dalekowschodnie podróże oraz za ich oplusowanie. Pozdrawiam.
-
Co za mila niespodzianka! Ciesze sie, ze zagladnales do mnie. Owszem Pagan o swicie z pokladu balonu rzeczywiscie prezentuje sie magicznie... Zreszta nie tylko to miejsce... :-)
-
serdecznie dziekuje za odwiedziny. Mam nadzieje, ze moje zdjecia przypomnialy Ci troche Etiopie :-)
-
Jarku dziękuję za plusa :-)
-
dzięki za plusa dla wodzirwja
-
Doskonaly wybor!! :-)
-
Może kiedys tam dotre, w Azji właśnie nabardziej mnie ciągnie do Indonezji :)
-
Jarku, ciesze sie, ze mnie odwiedziles na dalekim i egzotycznym Celebesie. Z Twojej mapki wynika, ze jeszcze nie dotarles w te strony. Biorac pod uwage Twoje inklinacje do podrozowania nieubitym traktem, to na pewno nie bedziesz zawiedziony, gdy sie tam udasz.
-
dzięki za wizytę :-)
-
Skąd w tobie tyle agresji? i wycieczek osobistych? Poza tym nie wiem czemu nie chciales kontynuować wątku na swojej stronie? A co do komentowanie to ty uprawiałeś filozofie cytuje: "Spojrzenie pełne rozgoryczenia i nienawiści, uosabiające zal i frustracje życiem w Afryce. Czasami miałem wrażenie ze zaraz rzuca się na nas, pragnąc wymierzyć kare za niesprawiedliwość dziejowa, za fakt ze oni urodzili się w Afryce a my jesteśmy uprzywilejowanymi białymi, którzy teraz patrzą na nich z góry", a ja po prostu wyraziłem odmiennne zdanie, i nikomu niczego nie każe a jedynie w swoim pierwotnym komentarzu jedynie zachęcałem do wyjścia z turystycznego busa jeśli chcesz poznać ludzi. A co do tego że ja ich tłumacze to mnie w tym uprzedziłeś spójrz na swoj komentarz cytując: "Nie mówię,ze się im nie dziwie. Pewnie na ich miejscu reagował bym tak samo.... " Jakiś zły dzień masz? Wyluzuj weekend jest.
-
Chyba się nie zrozumieliśmy... zupełnie...
-
Dzięki za napisanie komentarza dwa razy, ale za pierwszym razem go zauważyłem.
-
Dziękuję za wizytę. Zapraszam częściej i pozdrawiam.
-
Cześć Jarku,
próbowałam uporządkować punkty w Twojej podróży. Nie tylko mi się nie udało, ale też napsułam - odpublikowując niechcący zdjęcia.
Aby je przywrócić wklej w pasek adresu: http://kolumber.pl/photos/publish.
Powinny się pojawić wszystkie zdjęcia i możliwość zapisania zmian (czyli opublikowania).
Przepraszam za utrudnienia i pozdrawiam!
Kolumberka -
ło dżyzas! kogo ja widzę?!?! co tam panie w afryce?:-)
-
Dziękuję za odwiedziny i plusa za Afrykę Zachodnią. Ja ze swej strony nie mogę doczekać się dalszych zdjęć z Twojej podróży Kair - Kapsztad. Pozdrowienia.
-
Dzięki za plusa za moją ostatnią podróż (Hawaje). Pozdrawiam
-
Wędrowcze! Podziwiam mapę, w wolnej chwili poczytam relacje z Twoich podróży. Dzięki za komentarz, informuję że ceny wzrosły do 80$ za samochód. Powodzenia w realizacji planów.
-
Bilety kupione! Teraz trzeba zrealizować ścieżkę ;)
-
Dzięki za Twoje plusiki na zdjęcia z Hiszpanii :)
-
serdeczne dzieki za odwiedziny i plusiki :-)
-
dzięki za toskańskie plusiki a Twoja mapa imponująca !! :)) pozdrawiam
-
Niebieska ścieżka niemal tak samo ciekawa jak zielona:)
-
Dzięki! już nawet wyznaczyłem sobie "ścieżkę" aby zapełnić tą mapę :)
-
Jarku, dziękuję za plusiora na Bliski Wschód i życzę jeszcze większego zapełnienia cud-mapy świata:)
-
Dzięki, a mapy to nie zabraknie, tym bardziej że ostatnio troche tempa zwolniłem... ale jeszcze wiele przede mną
-
O rajusku... Niedługo Ci mapy zabraknie ;) Czuję się jak Polosky ;)
Pozdrawiam :) -
skubancu :), tak ogladam z zazdroscią Twoją mapę....i wzdycham...i znów oglądam i wzdycham.....
i jak tu siedze przysięgam przed sobą, że wiecej na nią nie spojrze :P
imponujaca -
Oj chciałbym, aby to przez podróże :) Na razie zbieram urlop, miałem 1.01 skoczyc do Lwowa, ale paszport mam ważny 5 miesięcy, i obawiam się że mogą robić problemy na granicy... ale gdzieś się pewnie na te 4 dni wybiore... Ale w planach Tanzania na 2 lub trzy tyg :) Trzymajcie kciuki :)
-
spóźniony, ale podpisuje się pod apelem o powrót do działalności kolumberowej. (choć pewnie podroże po ofisie są bardzo absorbujące;-)
-
moze j.a.rek ruszyl w podróż i sie nie chwali?
-
heh, przegapiasz najfajniejsze dyskusje :) Wracaj do nas :)
Serdecznie pozdrawiam-)