Ajax Loader Ładuję ...

Komentarze użytkownika kamamw

 1. kamamw
  kamamw (23.10.2009 21:20) +1 + -
  :))))) ale ty sam z góry założyłeś że nadszarpnęłam prywatność tej rodziny, nie znając mnie i nie wiedząc nic o historii powstania tej fotki i to zabolało.Kocham bowiem tej kraj jego barwy i,zapachy ,kulturę i obyczaje, uwielbiam poznawać ludzi i ich życie a chwile te jakże ulotne spędzane z nimi mogę utrwalić jedynie na fotografii.Szanuję twoje zdanie i opinię.....na pewno wiesz o fotografii więcej niż ja....mam nadzieję,że dane będzie mi wrócić na pustynię i spędzić z tymi przyjacielskimi ludźmi trochę więcej czasu i być może zaowocuje to poprawnym zdjęciem.
  pozdrawiam
 2. kamamw
  kamamw (23.10.2009 20:28) +1 + -
  MÓJ DROGI VOYAGER 747 - DLA TWOJEJ WIADOMOŚCI I SPOKOJU SUMIENIA ZDJĘCIE ZOSTAŁO ZROBIONE ZA POZWOLENIEM OJCA MAŁEJ FATMY - ISTOTKI BLISKIEJ MOJEMU SERCU. JESTEM W POSIADANIU KILKUNASTU POZOWANYCH ZDJĘĆ ALE WŁAŚNIE TO PSTRYKNIĘTE Z NIENACKA ROZBRAJA MOJE SERCE I ODDAJE W PEŁNI UROK TEJ 5-CIO LATKI. NIE OCENIAJ JAKOŚCI ZDJĘCIA BOWIEM BAWIĆ SIĘ PROGRAMEM DO OBRÓBKI ZDJĘĆ MOŻE KAŻDY.....WYSZŁO JAK WYSZŁO ALE WIDAĆ, TE WPATRZONE OCZĘTA PRZEMAWIAJĄ DO LUDZI BARDZIEJ NIŻ DRAŻNIĄCA CIĘ NIEUSTANNIE BIAŁA PLAMA. ZDJĘCIE TO MIAŁO WYWOŁAĆ MIŁY UŚMIECH NA TWARZY OGLĄDAJĄCYCH A NIE BURZĘ O JEGO JAKOŚĆ.
  TROCHĘ DYSTANSU MÓJ DROGI NIE KAŻDY JEST ZAWODOWYCH FOTOGRAFEM......A GUSTY NIE PODLEGAJĄ DYSKUSJI......
  POZDRAWIAM
 3. kamamw
  kamamw (22.10.2009 19:53) 0 + -
  w odpowiedzi na komentarze....... cóż w krajach arabskich trzeba niejednokrotnie łapać okazję aby uchwycić piękno chwili.....czasami nie idzie w parze to z jakością zdjęcia......choć od mojej ostatniej podróży minęło już kilka miesięcy ale nie mogę zapomnieć kochanej twarzyczki małej Fatmy.............mam ciągle nadzieję że ją jeszcze spotkam......pozdrowionka :)))))))