Ajax Loader Ładuję ...

Użytkownik ariadna82

ariadna82
opis: Ogranizator wycieczek po Indiach. Pracuje dla biura podrozy www.paylesstoursindia.com

moje podróże

 • Nie ma podróży o wybranych kryteriach

tu byłem

 • tu byłem
 • tu mieszkam
 • tu chcę jechać

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Komentarze

 1. pt.janicki
  pt.janicki (26.05.2016 15:23) 0 + -
  ...Indie to chyba kraj i łatwy, i trudny do pokazania...
 2. ariadna82
  ariadna82 (20.03.2016 14:22) +1 + -
  Witam,

  Z uwagi na brak czasu i stać mnie narazie na wklejanie photek....może sie to zmieni.O wiele wiekszą kolekcje mam na facebuku....

  Jeśli nie podobają się Tobie moje photki, nie musisz oglądać i rozpisywać się o powodach, dla których jestem nieaktywna.....Widzę jednak, że w jakis sposób zaintrygowaała Ciebie moja skromna osoba, skoro rozpisujesz się na temat moich słabych jak wspomniałeś photek. Jeśli chodzi o reklamę, to tą kwestią zajmują się eksperyci od marketingu...nie ja.

  Ciężko reklamować oferty biur podróży się na portalu, który promuje raczej podróże indywidualne, głównie backaperskie.

  Dziękuje jednak za uwagę oraz pozdrawiam z gorącego Goa:)
  Ewa
 3. s.wawelski
  s.wawelski (19.03.2016 20:24) 0 + -
  Witaj na Kolumberze!

  Indie to fascynujący kraj. Kolorowy, pełen kontrastów i bogaty pod względem kultury, krajobrazów i zabytków. Spodziewałem sie, że skoro jestes tam na codzień, to zasypiesz nas ciekawymi opowieściami i pięknymi zdjęciami... A tym czasem, hmm, domyślam się, że jedyną przyczyna dla której się pojawiłaś na tym portalu, to aby się zareklamować. Czy myślisz, że wytrawni podróżnicy z chęcią skorzystają z Twoich , nie wątpię pewnie i dobrych organizacyjnych umiejętności, gdy zobaczą Twoje zdjęcia? Nie chciało Ci się ich nawet opisać... O ich poziomie artystycznym nie będę się wypowiadał, bo gdy oglądniesz zdjęcia innych podróżników-amatorów z naszego portalu, to pewnie sama zauważysz, że warto się postarac :-)

  Pozdrowienia :-)