Ajax Loader Ładuję ...

0 +
2009-05-04

Podróż Kilka zmian

Opisywane miejsca: Warszawa
Typ: Porada

Kochani Kolumberowcy,

jak zwykle czujnie czuwacie i nic się przed Wami nie ukryje :) Większość z Was już zauważyła, że w piątek pojawiły się w Kolumberze pewne zmiany. Wszystko po to, żeby łatwiej i wygodniej korzystało się z serwisu. Większość zmian to Wasze pomysły - raz jeszcze bardzo dziękujemy za inspirację, krytykę, słowa otuchy a czasem też bolesny lincz :)

Oczywiście nadal czekamy na Wasze uwagi z otwartymi ramionami. Nie możemy obiecać, że wszystko uda się zrealizować od ręki, ale macie słowo Kolumbera, że każda uwaga będzie porządnie przeanalizowana i wzięta pod uwagę przy ustalaniu planu prac. Oczywiście jeśli co jest niezrozumiałe - pytajcie, będziemy się starać tłumaczyć :) 

Za zmiany w serwisie dziękujemy i kłaniamy się dwóm panom:

Damianowi  i Rafałowi - to dzięki chłopakom te dziwne robaczki w kodzie zaowocowały nowymi rzeczami w Kolumberku. 

Już zgłaszacie się z problemem za małej ilości punktów. Chcemy Was uspokoić - te punkty wrócą i nikomu nie ubędzie ani pół punkciku. Wszystko jest pod kontrolą, chwilowo przy wporwadzaniu zmian zrobił się mały galimatias. Docelowo zakończy się ten szalony taniec punktacji i wszystko powróci do normy. 

Szanowni,

od kilku dni macie możliwość pozostawiania w serwisie swoich komentarzy bez konieczności logowania się. Ponieważ niektóre komentarze zawierają odnośniki do komercyjnych stron internetowych niezwiązane zupełnie z treścią komentowanych materiałów i reklamy, a regulamin Kolumbera zabrania zamieszczania w serwisie reklam bez konsultacji z redakcją, informujemy, że wszystkie takie komentarze będą usuwane.

Mamy nadzieję, że takich sytuacji będzie jak najmniej.

Pozdrawiamy,

zespół serwisu Kolumber.pl

Kochani,

 

zapewne zauwazyliście już, że w serwisie pojawiły się pierwsze reklamy.  Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do zmiany - to dzięki niej Kolumber będzie mógł się rozwijać. Rodzice, jak to zatroskani rodzice ukochanego dziecka, jeszcze się przestawia, ale wie, że to nieuniknione. 

 

z pozdrowieniami,

zespół Kolumbera

Zaloguj się, aby skomentować tę podróż

Komentarze

 1. zfiesz
  zfiesz (28.05.2009 20:56) 0 + -
  no i postulowane już kiedyś przeglądanie NIEswoich zdjęć według miejsc, tak jak można to robić z własnymi przy ich edycji. też byłoby fajne...
 2. voyager747
  voyager747 (28.05.2009 20:40) 0 + -
  to fakt, ja nie mogę do swoich dotrzeć, bo nie mam podróży :))
 3. dino
  dino (28.05.2009 20:38) 0 + -
  gdyby tak można było ustawiać sobie własną długość historii w profilu i żeby to było zapamiętywane, bo jak się przeładuje stronę, to trzeba za każdym przewinąć kawałek listy do momentu, gdzie można ją rozwinąć,

  przypominam się ze znacznikiem na zdjęciu przy przeglądaniu zdjęć innych użytkowników

  a i jeszcze ze względów porządkowych fajnie byłoby oglądać własne zdjęcia w większej ilości naraz - nie 20 szt., ale np. 50-10 - dużo szybciej wtedy można dotrzeć do własnych zdjęć luzem nie podczepionych do żadnej podróży
 4. dino
  dino (28.05.2009 20:16) 0 + -
  no właśnie o to chciałem zapytać - ta długa lista była naprawdę suuuper!!!
 5. zfiesz
  zfiesz (27.05.2009 16:23) 0 + -
  a dlaczego ograniczyliście listę aktywności do 50 wydarzeń?
 6. maciek.edi
  maciek.edi (23.05.2009 18:25) 0 + -
  tzn chyba to nie dziala jednak bo sprawdzalem teraz i w IE i w Firefoxie ktorego uzywam na codzien i w Google Chrome.

  Jak klikne na mojej podrozy na Cape Town jako punkt podrozy to sie otwiera strona o Cape Town gdzie po kliknieciu na podroze jest nastepujaca informacja:

  Cape Town: podróże
  Nie ma podróży o wybranych kryteriach

  Zamiast tego chcialbym widziec wszystkie podroze ktore maja to miejsce jako jeden z punktow...
 7. kolumber
  kolumber (22.05.2009 10:42) 0 + -
  Maćku, takie rozwiązanie jest już zastosowane w Kolumberze, niestety podróże na stronie tagów nie wyświetlają się w przeglądarce Internet Explorer - pod Mozilla Firefox wszystko działa bez zarzutu. Oczywiście błąd zostanie poprawiony. Pozdrowienia

 8. maciek.edi
  maciek.edi (22.05.2009 9:31) 0 + -
  czy ktos tu zaglada?
 9. maciek.edi
  maciek.edi (19.05.2009 17:15) 0 + -
  Kolumberki ( zauwazylem z tak sie do was zwracaja inni ;-) )

  Moze nie rozumiem do konca jak dzialaja pewne funkcje strony ale wyjasnijcie mi dlaczego:
  Jesli klikam przykladowo na miejsce (tag) "cape town" na mojej podrozy to wyswietla mi sie strona ze zdjeciami z cape town, ciekawymi miejscami itp.
  Ale na tej stronie jak sie kliknie podroze po lewej stronie od zdjec na gorze to nie ma zadnych podrozy.
  Rozumiem ze jakby byla podroz cala zrobiona tylko do Cape Town to wtedy byla by tam wymieniona tak? Moze mozna by wprowadzic takie usprawnienie ze jesli ktorys z punktow podrozy jest w danym miejscu to cala podroz jest tam tez wymieniona? Wtedy widzialbym wszystkie podroze ktore na ktoryms swoim etapie maja Cape Town w jednym miejscu...

  Co myslicie na ten temat?
 10. zfiesz
  zfiesz (14.05.2009 21:54) 0 + -
  @renata: szkoda tylko że nie ma słów, które cytatem potwierdzasz:-(
 11. arnold.layne
  arnold.layne (13.05.2009 23:12) +2 + -
  "plus za spostrzegawczość!!!:-) "
  Dziekuję zfieszu za uznanie;-)
  "Arnold to jest efekt uboczny demokracji :))"
  No nie wiem, to się kiedyś cenzurą nazywało;-). Mam nadzieję, że to jakieś kwestie techniczne. W końcu moje wpisy - i odpowiedzi na nie - nie zasłużyły na wykasowanie. Poczekam co na to Kolumber odpowie.

 12. zfiesz
  zfiesz (13.05.2009 22:13) +2 + -
  tzw demokracja pośrednia... my przedstawiliśmy swoją opinię i postulaty w demokratycznym głosowaniu, a nasi przedstawiciele... i tak zrobią swoje... jak w życiu;-)
 13. marcinjmackowicz
  marcinjmackowicz (13.05.2009 22:11) +1 + -
  Arnold to jest efekt uboczny demokracji :))
 14. zfiesz
  zfiesz (13.05.2009 22:09) +1 + -
  plus za spostrzegawczość!!!:-)
 15. arnold.layne
  arnold.layne (13.05.2009 22:08) +1 + -
  Mam pytanie. Zauważyłem dziwną rzecz - mianowicie zniknęły wszystkie moje komentarze, a takze komentarze na moim profilu. Co się dzieje?
 16. renataglin
  renataglin (13.05.2009 21:39) 0 + -
  pomyłka, nie tu chciałam to zapisać :)
 17. renataglin
  renataglin (13.05.2009 21:36) 0 + -
  to tak na potwierdzenie tego co powiedział zfiesz :)
  Poprzez umieszczenie treści i zdjęć w Serwisie Kolumber.pl Użytkownik wyraża zgodę na nieodpłatne korzystanie przez Agorę z zamieszczonych w Serwisie Kolumber.pl treści i zdjęć, w tym zawartych w nich wizerunków, przez okres 5 lat od zamieszczenia przez Użytkownika treści lub zdjęcia, poprzez utrwalanie, zwielokrotnianie i udostępnianie treści i zdjęć w sieciach informatycznych i teleinformatycznych, w tym w sieci Internet, także w taki sposób, aby każdy miał do nich dostęp w wybranym przez siebie miejscu i czasie, w innych niż wskazane przez Użytkownika częściach Serwisu Kolumber.pl oraz w innych wydawanych przez Agorę serwisach internetowych na potrzeby promocji Serwisu Kolumber.pl. Poprzez umieszczenie treści lub zdjęć w Serwisie Kolumber.pl Użytkownik zezwala także Agorze na dokonywanie opracowań treści lub zdjęć zamieszczonych w Serwisie Kolumber.pl oraz na korzystanie z nich na potrzeby wskazane w zdaniu poprzedzającym niniejszego paragrafu.
kolumber

kolumber

Admin
Punkty: 5674