Zaloguj się, aby skomentować tę podróż

Komentarze

 1. sicanya
  sicanya (12.08.2009 13:31) +1
  odp gonzo44:

  To, że coś jest na liście UNESCO NIE ZNACZY, że musi mi się podobać i być ciekawe.
  A alkohol w ALL raczej mi nie odpowiada, więc "straconych kolejek" nie żałuję (ogólnie to mało siedzieliśmy w hotelu bo większość wyjazdu byliśmy mobilni).
  To, że czegoś w Olimpii nie zobaczyliśmy to nie moja wina, bo byłam z wycieczką zorganizowaną.
  Nie wiem o co Ci chodzi z tym miasteczkiem olimpijskim, taka była używana nazwa przez przewodnika, poza tym to chyba było takowe miasteczko swojego czasu...?

  A ceny nie tylko widziałam, ale takie płaciłam za skuter i quada w Argassi w wypożyczalni Faros (była to najtańsza w okolicy).

  Za tydzień właśnie lecę na Kretę - może jakieś porady skoro tam byłeś :)?

  Ahh, wybacz, że nie byłam na tych wszystkich greckich wyspach co Ty, ale jestem dokładnie o połowę młodsza od Ciebie, więc mam jeszcze czas :). [o ile liczba w nicku to Twój wiek]

  Skoro mój "artykuł" Ci się nie podobał, to było trzeba w ogólnie nie czytać i nie wysilać się tak z komentarzem, bo to straszliwa strata czasu z Twojej strony... dodam tylko, że ani dziennikarką, ani przewodniczką po Grecji, ani znanym podróżnikiem, ani kimkolwiek związanym z tematem nie jestem.
  Ale może komuś moja płytka relacja chociaż trochę się przyda i pomoże.

  A gdzie Twoje wspaniałe i wyniosłe przewodniki po tych wszystkich fenomenalnych wyspach, na których byłeś?

  Pozdrawiam,
  anya
 2. gonzo44
  gonzo44 (03.08.2009 19:24)
  Boszzzz

  >Jedyną wycieczką na którą się wybraliśmy była Olimpia (na kontynencie Grecji) - miejsce pierwszych igrzysk >olimpijskich. Szczerze powiem, że nie opłacało się wydać tych 120 euro żeby zobaczyć kilka kamieni sprzed >2000 lat...
  Te "kamienie" są na liście światowego dziedzictwa UNESCO... Trza było zostać w hotelu, parę kolejek w opcji "all" się poszło j...ć...

  >Jednak co zobaczyliśmy to nasze;).
  A co zobaczyliście??? "kamienie" i "kolumny" - z podpisów pod fotografiami. no i odłamanego penisa hehehe. - a niech wam wasze będzie... na magię i historię - np. hełm Miltiadesa spod Maratonu czasu nie starczyło.

  >Wycieczka trwała cały dzień: autokar - prom - autokar - zwiedzanie miasteczka olimpijskiego i muzeum - czas >wolny w Olimpii - powrót.
  "miasteczko olimpijskie"... że co??? to prawie przebija pewną panią, którą widziałem niegdyś w Efezie - cykała komóreczką grupkę na tle starożytnego teatru - na którym niegdyś św. Paweł wichrzył - i krzyczała, żeby się posunęli, bo "całego stadionu nie obejmuje" hahaha.

  >Wakacje na Zakynthos uważam za najlepsze jakie przeżyłam, a widziałam kawałek świata - USA, Kanada, >Turcja, Tunezja, Dania, Holandia, Korfu (także grecka wyspa), Włochy... Zakynthos zdecydowanie najbardziej >przypadło mi do gustu - szczerze polecam!

  Tyż polecam. Tyż "widziałem kawałek świata".. z greckich wysp to Kretę, Lefkas, Therę, Poros, Eginę, Thassos, Naksos, Mykonos, Delos (tyż na liście UNESCO).

  "90 Euro za quada dziennie, 30 za skuter" - gdzie ona widziała takie ceny ??? to tak z innych szczególików, dalej się nie chce...

  Płyciusienki artykulik... płyciusienki jak w lustrze wody w sedesie starego typu... eeech.
 3. elcik12
  elcik12 (20.07.2009 22:13)
  Bardzo rzetelny przewodnik, byliśmy w lipcu, było cudownie!! Przed wyjazdem dużo się dowiedziałam z tej stronki. Polecam!! ;)

  Pozdrawiam ;*
 4. sicanya
  sicanya (24.06.2009 14:06)
  OH Michał!! Jakże Ci zazdroszczę!...
  Taka rada ode mnie - mi niestety nie udało się dotrzeć do wszystkich miast (jednak skuter na tydzień to za krótko:/), więc polecam skuterek na całe 2 tygodnie i w drogę! I postarajcie się sobie załatwic może jakąś wycieczkę, dzięki której dałoby sie wiecej niż 30min posiedzieć na plaży w Zatoce Statku, bo tam było wspaniale (dajcie w łapę i tyle:P)
  Baw się dobrze!!
 5. michaelpoland
  michaelpoland (23.06.2009 19:06)
  Rewelacja!! Wielka pomoc - wybieram się tam w Sierpniu!! Pozdrawiam
 6. sicanya
  sicanya (21.06.2009 23:35)
  Dzięki wielkie Wam wszystkim =))
 7. bkrystina
  bkrystina (21.06.2009 18:55)
  Piękny przewodnik dla przyszłych podróżników.
 8. neoelvis
  neoelvis (20.06.2009 11:26)
  Cóż za malownicze zdjęcia...nawet te z piorunami!
  A drinki wyglądają bardzo zachęcająco:)
 9. milanello80
  milanello80 (16.06.2009 20:39)
  szkoda tych zniszczeń. Pewnie jeszcze ciekawszą byłaby wyspa gdyby móc podziwiać jakieś perelki architektoniczne :)
 10. dino
  dino (16.06.2009 20:14)
  malownicza wysepka - wiele dobrego słyszałem, jeśli chce się uciec od zgiełku na jakiś czas to tutaj podobno można...

  dzięki!
 11. milanello80
  milanello80 (16.06.2009 20:09)
  Zawsze ciekawiły mnie greckie wysepki. I o Zakynthosie słyszałem, ale jak się to je? Nie bardzo wiedziałem. Dzięki za naświetlenie sprawy :)
sicanya

sicanya

Anna
Punkty: 11302