Podróż 3 Międzynarodowy Festiwal Latawców - Emocje z nosem w górze!7- 20 maja 2011 TOUR LATAWCÓW PO SYCYLII

21- 29 maja 2011 SAN VITO LO CAPO (TRAPANI, SYCYLIA)

Po ogromnym sukcesie pierwszych dwóch edycji Międzynarodowego Festiwalu Latawców (San Vito lo Capo 23/31 maja 2009; Sicily Kite Road Show 8/18 maja 2010 i 2-go Festiwalu w San Vito lo Capo 19/23 maja 2010), które zarejestrowały obecność setek tysięcy kibiców i gości, spółka Trapani Eventi® s.r.l i Stowarzyszenie Kulturalne  “Sensi Creativi”, we współpracy z Gminą San Vito lo Capo przedstawiają III Edycję Międzynarodowego Festiwalu Latawców – “EMOCJE Z NOSEM W GÓRZE! 

Będzie to dla Sycylii wydarzenie kreatywne i pełne fantazji z programem bogatym w mikrowydarzenia: włoscy i zagraniczni pasjonaci latawców, laboratoria dydaktyczne na temat latawców, "targi wiatru", spektakle muzyczne.

Obecnych będzie na Festiwalu  15 delegacji pasjonatów latawców z Australii, Austrii, Danii, Francji, Niemiec, Ghany, Gwatemali, Anglii, Włoch, Holandii, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Ukrainy; będą "artyści wiatru", genialni twórcy latających wehikułów.

Wśród nowości - konkurs Miss Latawców (www.missaquilone.it)  - nowość w organizacji festiwalu latawców, która wzbogaca magiczną atmosferę wydarzenia poprzez autentyczne piękno i talent. 

Możemy potwierdzić też  niezwykłe wydarzenie, wzorem ubiegłego roku, Tour Latawców na Sycylii od 7 do 20 maja 2011. Camper zawiezie latawce do różnych miasteczek i miast na Sycylii, wyjątkowych przez swój charakter, historię i krajobraz. 

Aktualne informacje na temat programu na stronie: www.festivalaquiloni.it

PS. Podaję tę informację nie dla reklamy, ale dlatego, że być może ktoś z Kolumberowiczów będzie w tym czasie w tamtych stronach i warto, żeby wiedział, że taka impreza się tam odbędzie. 

  • 3 Międzynarodowy Festiwal Latawców