Komentarze użytkownika irena2005n, strona 648

Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n

  1. irena2005n
    irena2005n (03.01.2012 13:11)
    ...i czegoś żal...jednak...
  2. irena2005n
    irena2005n (03.01.2012 10:12)
    ...fajne...
  3. irena2005n
    irena2005n (03.01.2012 10:03)
    ...na temat ...świadomości rybek...się nie wypowiadam...
  4. irena2005n
    irena2005n (03.01.2012 10:02)
    ...pięknie tam...oj pięknie...
  5. irena2005n
    irena2005n (03.01.2012 10:01)
    ..pewnie zamiast...
  6. irena2005n
    irena2005n (03.01.2012 9:59)
    ...urocze...
  7. irena2005n
    irena2005n (03.01.2012 9:59)
    ...nawet super...
  8. irena2005n
    irena2005n (03.01.2012 9:58)
    ...i cóż i wzajemnie...może kiedyś i u nas...będzie jeszcze śnieg...
  9. irena2005n
    irena2005n (02.01.2012 11:26)
    ...być może...?...
  10. irena2005n
    irena2005n (02.01.2012 11:17)
    ...i co...miejscowe piwko było...?....