Komentarze użytkownika irena2005n, strona 639

Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n

  1. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 16:20)
    ...i ta rufa...zrobiła na mnie niesamowite wrażenie...
  2. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 16:17)
    ...i cóż...tak jest!....
  3. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 16:16)
    ...o tym...nawet nie pomyślałam...
  4. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 16:12)
    ...też być może....
  5. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 10:41)
    ..i kolorowo...
  6. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 9:59)
    ...jak u nas dwóch...policyjnych....pilnujących się wzajemnie...
  7. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 9:58)
    ...i czas to zmienić...?...
  8. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 9:58)
    ...no nie...to lokalny parking...
  9. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 9:57)
    ..fakt...
  10. irena2005n
    irena2005n (12.01.2012 9:56)
    ..racja...