Komentarze użytkownika irena2005n, strona 625

Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n

  1. irena2005n
    irena2005n (31.01.2012 11:14)
    ...też mi się podoba ten pomysł...
  2. irena2005n
    irena2005n (31.01.2012 11:13)
    ...super...
  3. irena2005n
    irena2005n (31.01.2012 11:11)
    ...oj...oj...rozmarzyłam się chyba....
  4. irena2005n
    irena2005n (31.01.2012 11:11)
    ...wiosna...to...jednak...piękny czas...
  5. irena2005n
    irena2005n (31.01.2012 11:10)
    ...i piękny jest widok z tego mostu...
  6. irena2005n
    irena2005n (30.01.2012 17:51)
    oj..właściciel...to ...kocha kwiatki...
  7. irena2005n
    irena2005n (30.01.2012 17:43)
    ..i cóż też mi się podobała...
  8. irena2005n
    irena2005n (30.01.2012 14:14)
    ...super...wyciągnięte podwozie...
  9. irena2005n
    irena2005n (30.01.2012 12:34)
    ..super...miejsce...też tutaj byłam i polecam...i pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę...
  10. irena2005n
    irena2005n (30.01.2012 12:32)
    ...i roślinki...ot ...piękne...sobie...