Komentarze użytkownika irena2005n, strona 616
Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n
-
...las...masztów...
-
...super jedzonko...
-
...tutaj też fajnie...
-
...jedzonko...jednak ma swój urok...
-
..słodkie...i te pod ścianą ...też...
-
...fajny ten kontrast i te trzy kolory,,,zielony...niebieski i biały....
-
...i kolor wody...bajeczny...
-
...urocze ustronie...gastronomiczne....
-
...symbolicznie...
-
..urocza...
-
...las...masztów...
-
...super jedzonko...
-
...tutaj też fajnie...
-
...jedzonko...jednak ma swój urok...
-
..słodkie...i te pod ścianą ...też...
-
...fajny ten kontrast i te trzy kolory,,,zielony...niebieski i biały....
-
...i kolor wody...bajeczny...
-
...urocze ustronie...gastronomiczne....
-
...symbolicznie...
-
..urocza...