Komentarze użytkownika irena2005n, strona 604

Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n

  1. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 21:07)
    ..piękne słowa...muszę koniecznie je zapamiętać...
  2. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 21:06)
    ..no fakt...i eleganckie posadzki...
  3. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 21:05)
    ..tak właśnie myślałam...
  4. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 21:04)
    ..śliczna...bo czerwona...
  5. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 21:04)
    ...eleganckie takie jakieś...
  6. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 21:02)
    ..też miałam takie wrażenie...
  7. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 21:00)
    ...która to?...ta czerwona?...
  8. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 20:59)
    ...i bohaterom ...cześć oddają...
  9. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 20:57)
    ..właśnie...a zobaczyć miny przechodniów...bezcenne...doświadczenie...
  10. irena2005n
    irena2005n (22.02.2012 20:49)
    ..smutnego...bym nie fotografowała...