Komentarze użytkownika irena2005n, strona 590

Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n

  1. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 16:36)
    ...ciekawe...jakieś...
  2. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 16:15)
    ...o jest.... i dzwonnica...na trzy głosy...i dwa rowerki...
  3. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 16:09)
    ...uroczo...tutaj...oj...uroczo...
  4. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 16:03)
    ..ale...fajna fotka...
  5. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 15:58)
    ...niesamowite...
  6. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 15:57)
    ...pięknie płonąca....
  7. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 15:56)
    ...niebo gwiaździste...nade mną...
    ...matka ziemia...pode mną...
    ...a moja filozofia jest we mnie....
  8. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 15:53)
    ...super...taki widok...to jest coś...
  9. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 15:52)
    ...piękna...też...
  10. irena2005n
    irena2005n (29.02.2012 15:51)
    ...super...klasyka...