Komentarze użytkownika irena2005n, strona 590
Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n
-
...ciekawe...jakieś...
-
...o jest.... i dzwonnica...na trzy głosy...i dwa rowerki...
-
...uroczo...tutaj...oj...uroczo...
-
..ale...fajna fotka...
-
...niesamowite...
-
...pięknie płonąca....
-
...niebo gwiaździste...nade mną...
...matka ziemia...pode mną...
...a moja filozofia jest we mnie....
-
...super...taki widok...to jest coś...
-
...piękna...też...
-
...super...klasyka...
-
...ciekawe...jakieś...
-
...o jest.... i dzwonnica...na trzy głosy...i dwa rowerki...
-
...uroczo...tutaj...oj...uroczo...
-
..ale...fajna fotka...
-
...niesamowite...
-
...pięknie płonąca....
-
...niebo gwiaździste...nade mną...
...matka ziemia...pode mną...
...a moja filozofia jest we mnie.... -
...super...taki widok...to jest coś...
-
...piękna...też...
-
...super...klasyka...