Komentarze użytkownika irena2005n, strona 586
Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n
-
...niesamowity...meanderek...
-
...super...
-
..pięknie...oj..pięknie...tam gdzieś...
-
...śliczne roślinki...
-
..no ..i pranko musi być...
...bo bez pranka nie można żyć...
-
..super...
-
..też myślę, że się cieszy...
-
..ciekawie...
-
...tłoczno tutaj...
-
...nawet fajnie osaczony...
-
...niesamowity...meanderek...
-
...super...
-
..pięknie...oj..pięknie...tam gdzieś...
-
...śliczne roślinki...
-
..no ..i pranko musi być...
...bo bez pranka nie można żyć... -
..super...
-
..też myślę, że się cieszy...
-
..ciekawie...
-
...tłoczno tutaj...
-
...nawet fajnie osaczony...