Komentarze użytkownika irena2005n, strona 520
Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n
-
-
...dzięki...
-
...super...
-
imponująca....
-
..zastanawiam się...na jak długo tutaj zaparkowali...
-
...no kraterek...się zaprezentował...
-
...prawie koronkowa robótka...
-
...super widoczek...
-
...urocze miejsce...
-
...super...to pelargonie olbrzymy...?
-
...dzięki...
-
...super...
-
imponująca....
-
..zastanawiam się...na jak długo tutaj zaparkowali...
-
...no kraterek...się zaprezentował...
-
...prawie koronkowa robótka...
-
...super widoczek...
-
...urocze miejsce...
-
...super...to pelargonie olbrzymy...?
...czy było za mało romantycznie...?