Komentarze użytkownika irena2005n, strona 520

Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n

  1. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 20:52)
    ...czyli...wyszło za mało romantycznie?...
    ...czy było za mało romantycznie...?
  2. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 19:55)
    ...dzięki...
  3. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 17:10)
    ...super...
  4. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 17:08)
    imponująca....
  5. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 16:10)
    ..zastanawiam się...na jak długo tutaj zaparkowali...
  6. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 15:59)
    ...no kraterek...się zaprezentował...
  7. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 15:37)
    ...prawie koronkowa robótka...
  8. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 15:34)
    ...super widoczek...
  9. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 15:33)
    ...urocze miejsce...
  10. irena2005n
    irena2005n (08.05.2012 15:31)
    ...super...to pelargonie olbrzymy...?