Komentarze użytkownika irena2005n, strona 453

Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n

  1. irena2005n
    irena2005n (24.10.2012 18:55)
    ..i co kupiłaś...to różowe z drugiego rzędu?
  2. irena2005n
    irena2005n (24.10.2012 18:51)
    ..ale fajny...
  3. irena2005n
    irena2005n (24.10.2012 18:47)
    ...bardzo dziękuję za wizyte w berlińskim ZOO....
  4. irena2005n
    irena2005n (24.10.2012 18:41)
    ...cieszę się i polecam...
  5. irena2005n
    irena2005n (24.10.2012 18:40)
    ...też mi się podobała....
  6. irena2005n
    irena2005n (24.10.2012 18:39)
    ...cieszę się....
  7. irena2005n
    irena2005n (22.10.2012 12:55)
    super....
  8. irena2005n
    irena2005n (22.10.2012 12:53)
    ..ale..super...jedzonko...
  9. irena2005n
    irena2005n (22.10.2012 12:51)
    ...no..no...opalenizny to Ci zazdroszczę...
  10. irena2005n
    irena2005n (22.10.2012 12:51)
    ..pozdrawiam serdecznie...