Komentarze użytkownika pan_hons, strona 1381

Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons

  1. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 16:17)
    dokładnie:) Styl ormiańskich kościołów np. jest zupełnie inny:) Te tutaj to typowy przykład renesansowej zabudowy europejskiej, a nazwa zapewne wywodzi się stąd, że kiedyś mieszkali tu Ormianie... Tak czy siak, te kamienice są piękne:)
  2. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 16:09)
    fajna, długa perspektywa:)
  3. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 16:09)
    robi wrażenie! na tym zdjęciu widać, jak wielki jest dziedziniec:)
  4. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 16:08)
    rewelacja!
  5. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 16:07)
    zgadzam się - super pomysł i wykonanie zdjęcia:)
  6. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 16:06)
    już jest ciekawie, a po remoncie będzie pięknie:)
  7. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 16:02)
    stąd zapewne nazwa, krzyż po lewej, i topór po prawej:) Ciekawe czemu?
  8. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 16:01)
    wygląda bardzo zachęcająco, a jak już skończy się remont to będzie wspaniały obiekt turystyczny i jedna z perełek Świętokrzyskiego:)
  9. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 15:59)
    czasem warto zboczyć z góry zaplanowanego szlaku:)
  10. pan_hons
    pan_hons (12.08.2012 15:57)
    faktycznie:) Baba Jaga nawet kolekcjonuje nowych mieszkańców i gości których zamienia w pluszaki...;)