Komentarze użytkownika pan_hons, strona 1381
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
dokładnie:) Styl ormiańskich kościołów np. jest zupełnie inny:) Te tutaj to typowy przykład renesansowej zabudowy europejskiej, a nazwa zapewne wywodzi się stąd, że kiedyś mieszkali tu Ormianie... Tak czy siak, te kamienice są piękne:)
-
fajna, długa perspektywa:)
-
robi wrażenie! na tym zdjęciu widać, jak wielki jest dziedziniec:)
-
rewelacja!
-
zgadzam się - super pomysł i wykonanie zdjęcia:)
-
już jest ciekawie, a po remoncie będzie pięknie:)
-
stąd zapewne nazwa, krzyż po lewej, i topór po prawej:) Ciekawe czemu?
-
wygląda bardzo zachęcająco, a jak już skończy się remont to będzie wspaniały obiekt turystyczny i jedna z perełek Świętokrzyskiego:)
-
czasem warto zboczyć z góry zaplanowanego szlaku:)
-
faktycznie:) Baba Jaga nawet kolekcjonuje nowych mieszkańców i gości których zamienia w pluszaki...;)
-
dokładnie:) Styl ormiańskich kościołów np. jest zupełnie inny:) Te tutaj to typowy przykład renesansowej zabudowy europejskiej, a nazwa zapewne wywodzi się stąd, że kiedyś mieszkali tu Ormianie... Tak czy siak, te kamienice są piękne:)
-
fajna, długa perspektywa:)
-
robi wrażenie! na tym zdjęciu widać, jak wielki jest dziedziniec:)
-
rewelacja!
-
zgadzam się - super pomysł i wykonanie zdjęcia:)
-
już jest ciekawie, a po remoncie będzie pięknie:)
-
stąd zapewne nazwa, krzyż po lewej, i topór po prawej:) Ciekawe czemu?
-
wygląda bardzo zachęcająco, a jak już skończy się remont to będzie wspaniały obiekt turystyczny i jedna z perełek Świętokrzyskiego:)
-
czasem warto zboczyć z góry zaplanowanego szlaku:)
-
faktycznie:) Baba Jaga nawet kolekcjonuje nowych mieszkańców i gości których zamienia w pluszaki...;)