Komentarze użytkownika lmichorowski, strona 332
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Bo piękny jest niewątpliwie...
-
Ja byłem, ale ... nie jadłem (nie przepadam za kasztanami).
-
Zygmunt Stary...
-
A co ciekawe, bardzo często rozgrzesza się i usprawiedliwia faktycznych winowajców...Pozdrawiam.
-
A gdzie cykliści? Wszystko chcecie zwalić na Żydów i masonów... z Tuskiem do spółki.
-
Marku, dziękuję za wizytę w zimowej Szwecji i plusiki oddane na tę podróż. Pozdrawiam.
-
Krysiu, dziękuję za odwiedziny zaśnieżonej Szwecji i plusiki na tę podróż. Pozdrawiam.
-
Dziękuję za odwiedziny w zimowej Szwecji i plusy na tę krótką podróż. Pozdrawiam.
-
Dziękuję za plusiki na krótką podróż do Szwecji. Pozdrawiam.
-
Dziękuję za plusiki na moją krótką szwedzką podróż. Pozdrawiam.
-
Bo piękny jest niewątpliwie...
-
Ja byłem, ale ... nie jadłem (nie przepadam za kasztanami).
-
Zygmunt Stary...
-
A co ciekawe, bardzo często rozgrzesza się i usprawiedliwia faktycznych winowajców...Pozdrawiam.
-
A gdzie cykliści? Wszystko chcecie zwalić na Żydów i masonów... z Tuskiem do spółki.
-
Marku, dziękuję za wizytę w zimowej Szwecji i plusiki oddane na tę podróż. Pozdrawiam.
-
Krysiu, dziękuję za odwiedziny zaśnieżonej Szwecji i plusiki na tę podróż. Pozdrawiam.
-
Dziękuję za odwiedziny w zimowej Szwecji i plusy na tę krótką podróż. Pozdrawiam.
-
Dziękuję za plusiki na krótką podróż do Szwecji. Pozdrawiam.
-
Dziękuję za plusiki na moją krótką szwedzką podróż. Pozdrawiam.