Komentarze użytkownika lmichorowski, strona 332

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (06.03.2014 18:17)
    Bo piękny jest niewątpliwie...
  2. lmichorowski
    lmichorowski (05.03.2014 22:00)
    Ja byłem, ale ... nie jadłem (nie przepadam za kasztanami).
  3. lmichorowski
    lmichorowski (05.03.2014 19:46)
    Zygmunt Stary...
  4. lmichorowski
    lmichorowski (05.03.2014 16:19)
    A co ciekawe, bardzo często rozgrzesza się i usprawiedliwia faktycznych winowajców...Pozdrawiam.
  5. lmichorowski
    lmichorowski (04.03.2014 21:22)
    A gdzie cykliści? Wszystko chcecie zwalić na Żydów i masonów... z Tuskiem do spółki.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (03.03.2014 18:34)
    Marku, dziękuję za wizytę w zimowej Szwecji i plusiki oddane na tę podróż. Pozdrawiam.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (03.03.2014 18:18)
    Krysiu, dziękuję za odwiedziny zaśnieżonej Szwecji i plusiki na tę podróż. Pozdrawiam.
  8. lmichorowski
    lmichorowski (02.03.2014 22:53)
    Dziękuję za odwiedziny w zimowej Szwecji i plusy na tę krótką podróż. Pozdrawiam.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (02.03.2014 22:52)
    Dziękuję za plusiki na krótką podróż do Szwecji. Pozdrawiam.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (02.03.2014 22:51)
    Dziękuję za plusiki na moją krótką szwedzką podróż. Pozdrawiam.