Komentarze użytkownika hooltayka, strona 573

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 11:02)
    Ja niestety nie znam ich nazw....
  2. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 10:59)
    Dziękuję,motyle były tam wszędzie....
  3. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 10:58)
    Racja,piękny motyl....
  4. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 10:57)
    To prawda,dzieci urocze i uśmiechnięte...
  5. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 10:55)
    Fota wywołana w "crossprocesingu" czyli cyfrowej symulacji wywoływania filmu diapozytywowego w odczynnikach do negatywów, lub odwrotnie - negatywu w procesie do slajdów. Kolor jest więc efektem uzyskanym w postprocesie.
  6. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 10:51)
    Myślisz,że Budda chciałby być szczypany...?...
  7. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 10:48)
    Super krajobraz...
  8. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 10:47)
    Wygląda apetycznie...:-)
  9. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 10:46)
    Urocze miejsce...-)
  10. hooltayka
    hooltayka (19.06.2014 10:44)
    Cudne te drzwi...-)