Komentarze użytkownika hooltayka, strona 1176

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:30)
    To prawda....
  2. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:30)
    Tylko wytrzepać i będzie,jak nowy-)
  3. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:29)
    Masz rację-)
  4. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:29)
    Jak się nie robi zdjęć,to też!
  5. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:28)
    Powiedzmy,że tak-)
  6. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:28)
    Na to wygląda-)
  7. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:27)
    Nie... to raczej"materiał budowlany"-)
  8. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:24)
    :-)Można i tak pomyśleć.....
  9. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:23)
    Złota tam nie widziałam;)
    Upał za to był niezły i dobrze było się w cieniu schować....
  10. hooltayka
    hooltayka (18.11.2013 7:22)
    To prawda-)