Komentarze użytkownika hooltayka, strona 1176
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
To prawda....
-
Tylko wytrzepać i będzie,jak nowy-)
-
Masz rację-)
-
Jak się nie robi zdjęć,to też!
-
Powiedzmy,że tak-)
-
Na to wygląda-)
-
Nie... to raczej"materiał budowlany"-)
-
:-)Można i tak pomyśleć.....
-
Złota tam nie widziałam;)
Upał za to był niezły i dobrze było się w cieniu schować....
-
To prawda-)
-
To prawda....
-
Tylko wytrzepać i będzie,jak nowy-)
-
Masz rację-)
-
Jak się nie robi zdjęć,to też!
-
Powiedzmy,że tak-)
-
Na to wygląda-)
-
Nie... to raczej"materiał budowlany"-)
-
:-)Można i tak pomyśleć.....
-
Złota tam nie widziałam;)
Upał za to był niezły i dobrze było się w cieniu schować.... -
To prawda-)
