Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 6189

Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki

  1. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 20:37)
    ...różnice...
  2. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 20:35)
    ...widać, że walczyło...
  3. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 20:35)
    ...przekątna...
  4. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 20:34)
    ...zielona zjawa...
  5. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 20:32)
    ...weteran...
  6. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 20:30)
    Heniu, chyba musiało Cię zmęczyć takie wytrwałe kolumberowanie i jeszcze pluskowanie, za które bardzo dziękuję!
  7. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 20:14)
    ...a w przypadku British Museum nie musiało być zap... łacenia!
  8. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 17:45)
    ...nnnno tak, ...na stoliku pań zdecydowanie więcej, ...ale ja się nie czepiam...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 17:36)
    ...czymś się martwi...
  10. pt.janicki
    pt.janicki (16.11.2009 16:58)
    ...no, i jakie sympatyczne strażniczki!